League of Legends League of Legends Haberleri

Roccat, Betsy ve Airwaks dışındaki tüm oyuncularını gönderdi

EU LCS takımlarından Roccat, Yaz Mevsimi başlamadan kadro değişikliğine gidiyor. Normal sezonu dokuzuncu sırada bitiren ve LCS Promotion Turnuvası’nda Team Huma’yı eleyerek ligde kalmaya hak kazanan takım, gelecek mevsim Betsy etrafında bir takım kuracak.

2016 Bahar Mevsimi’nde istediğini bulamayan Roccat, Betsy ve Airwaks dışındaki tüm oyuncularını takımdan gönderdi. SK Gaming’de 2015 Bahar Mevsimi’ni harika geçiren ve ligin en iyi üst koridorlarından biri haline gelen Freddy, geçtiğimiz yıldaki performansından çok uzak bir çizgideydi. Öte yandan takım için en büyük hayal kırıklığı ise şüphesiz Tabbz oldu. Yaklaşık bir buçuk yıl önce ligin en çok aranan nişancısı konumunda bulunan Tabbz, verdiği uzun aradan sonra Roccat’te yakaladığı şansı değerlendiremedi. Edward’ın vize problemlerinden dolayı oynayamadığı haftalarda takıma transfer olan Noxiak da, Twitter’dan yaptığı açıklama ile gelecek mevsim takımda oynamayacağını söyledi.

Roccat’in Airwaks ve Betsy’nin etrafında bir takım kurma fikrinin akıllıca olduğunu söyleyebiliriz. Defalarca takımı sırtlayan ve ligdeki en iyi orta koridor oyuncularından birisi olduğunu kanıtlayan Betsy’nin kendini kanıtladığı bir gerçek. Öte yandan CW zamanlarından bu yana kendisini fazlaca geliştiren Airwaks da, ligin ortalama üstü ormancılarından birisi olarak nitelendiriliyor. Takımın boşalan rollere kimi transfer edeceği konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir