League of Legends League of Legends Haberleri

Roccat yeni üst koridor ve destek oyuncularını duyurdu

Avrupa LCS takımlarından Team Roccat yeni üst koridor ve destek oyuncularını duyurdu.

Bahar mevsiminde büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Roccat, kadrosundaki üç oyuncu ile yollarını ayırmıştı. Üst koridor fredy122 yedeğe çekilirken nişancı Tabzz ve destek oyuncuları Noxiak ile Edward takımdan ayrılmıştı. Roccat ekibi geçtiğimiz haftalarda nişancı rolüne Unicorns of Love takımından Steeelback’i getirdiğini açıklamıştı. Köklü takım aradan çok uzun bir süre geçmeden yeni üst koridor ve destek oyuncularını da açıkladı. Bu rol için oyuncu tercihini Kore’den yapan Roccat üst koridora Parang ve destek rolüne de Raise’i getirdi.

İki oyuncunun da Kore Yükselme Ligi takımlarından Stardust’da 2 yıl boyunca beraber oynadığı biliniyor. İki isim hakkında da çok fazla bilgi bulunmasa da Roccat’in birbirini tanıyan oyuncuları transfer etmesi iyi bir hamle gibi görünüyor. Bahar mevsimini dokuzuncu sırada tamamlayan Team Roccat bilindiği üzere ligden düşmenin kıyısından dönmüştü. Takımın bu noktaya gelmesindeki en büyük nedenlerin başında ise yaptığı transferlerde bir türlü istikrarı yakalayamaması bulunuyor. Kadrosuna yeni üç oyuncu katan Roccat’in uyumu yakalayıp ligde kendisinden beklenileni verip veremeyeceği şu an büyük bir soru işareti. Koreli iki oyuncunun da Avrupa sahnesinde nasıl bir performans ortaya koyacağı kuşkusuz takımın genel performansına doğrudan etki edecektir.

Team Roccat’in yeni ve tam kadrosunun Parang, Airwaks, Betsy, Steeelback ve Riase şeklinde olduğunu da son kez hatırlatalım.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir