League of Legends League of Legends Haberleri

Rookie ve Ning, All Star Etkinliği 2018’e katılacak

Riot Games, kısa bir süre sonra Las Vegas’ta düzenlenecek All Star Etkinliği 2018’e LPL’den Uzi ve Mlxg’nin yanı sıra Rookie ve Ning’in de katılacağını duyurdu. 

Yılın son League of Legends turnuvası olan All Star Etkinliği 2018’e kısa bir süre kala katılımcılar da belli olmaya devam ediyor. Bu yıl katılımcı konusunda farklı bir strateji uygulayan Riot Games, profesyonel oyuncuların yanı sıra yayıncıları da turnuvaya davet ediyor. Hayranlar her ligden iki profesyonel oyuncuyu oylarıyla etkinliğe katılması için seçebiliyor. Bu yıl da daha önceki yıllarda olduğu gibi seyirci oylarının büyük bölümünü alan Uzi’nin yanı sıra Mlxg oylar ile birlikte ASE 2018’de yer alacak.

Format değişikliğinden ötürü her bölgeden dört oyuncunun katılması gerekirken iki oyuncu da Riot Games’in davetiyle etkinlikte yer alabiliyor. Worlds 2018’in favorisi olarak gösterilen fakat Çeyrek Final’de G2’ye elenen RNG oyuncuları bir kenara, bu yılın en iyi takımı olduğunu kanıtlayan Invictus Gaming orta koridoru ve ormancısı da turnuvaya davet edildi.

Rookie’nin IG’nin şu anki kadrosunda en eski oyuncu konumunda yer aldığını belirtelim. Uzun bir süredir hayranlar tarafından seçilmeyen oyuncu, tüm dünyaya ne kadar iyi olduğunu kanıtladı. IG’nin Worlds 2018 Şampiyonluğu’nda büyük bir payı olan bir diğer oyuncu da Ning’di. Turnuva finalinin MVP’si seçilen ve ikinci maçta neredeyse kusursuz bir Gragas performansı sergileyen Ning de Riot Games davetlisi olarak ASE 2018’de yer alacak. Böylelikle merakla beklenen Faker-Rookie eşleşmesini de turnuvada izleme fırsatı yakalayacağız.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir