League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits, Dark Passage karşısında galip geldi

Vodafone Şampiyonluk Ligi 4. hafta 2. gün karşılaşmalarında Royal Bandits, Dark Passage’ı mağlup etti.

Seçim yasaklama ekranında hasar odaklı bir kompozisyon kuran Royal Bandits’i gördük. Diğer tarafta ise Dark Passage metanın güçlü seçimleri Dr.Mundo, Vladimir gibi tercihlere yöneldi.

Oyun üst koridorda alınan karşılıklı skorlar ile başladı. Erken oyunda Dark Passage’ın aldığı Vadinin Alameti’ne, Royal Bandits Dağ Ejderi ile karşılık verdi. Alt koridorda ağır bir üstünlük kuran ve bu üstünlüğü ilk kule altınına çevirmeyi başaran RB, sonrasında koridor değişikliğine gitti. Freeze-Dumbledoge ikilisi üst koridor kulesini de alarak farkı açmaya başladı. DP ise Vadinin Alameti’ni orta koridorda kullanıp bunu kuleye çevirdiler. İlerleyen dakikalarda bir de okyanus ejderi aldılar. 22. dakikada ekipman problemi nedeniyle duraksayan oyun, çok uzun sürmeden devam etti.

24. dakikada üst koridorda sihirdar büyüsü olmayan Lucian’ı yakalayan RB, burada başlayan takım savaşından tam 4 skor aldı ve sonrasında Baron’u da alıp altın farkını 6.000’e çıkarttı. DP buna karşılık olarak her ne kadar Bulut Ejderi’ni almış olsa da devam eden dakikalarda yapılan kuşatmayı durduramadı ve Royal Bandits orta koridor  inhibitörünü açmayı başardı.

Dakika 33 olduğunda orta koridorda Broken Blade’in oynadığı Irelia’nın başlattığı takım savaşında, Zoe’nin harika oyunuyla 4 skor almayı başaran Royal Bandits, maçı kapattı ve VFŞL’de 7. galibiyetine ulaştı.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir