League of Legends League of Legends Haberleri

Şampiyonluk Ligi 2016 Kış Mevsimi’nde tiebreak sonucu belli oldu

Tarihinin en çekişmeli sezonunu geçiren Şampiyonluk Ligi’nde 2016 Kış Mevsimi puan durumu, bugün oynanan tiebreak maçları sonucunda belli oldu. Ligin üçüncüsünü, dördüncüsünü ve beşincisini belirleyen karşılaşmalarda Supermassive galip gelen taraf olurken, Beşiktaş.OHM dördüncü, HWA ise ligi beşinci sırada bitirdi.

Günün ilk karşılaşmasında Beşiktaş rakibi HWA’yı rahat bir şekilde geçmeyi başardı. Supermassive ile karşılaşan HWA ise ilk maçtaki kötü oyunun aksine koordineli bir oyun sergileyerek Supermassive’i yenmeyi başardı. Günün son karşılaşmasında ise Şampiyonluk Ligi 7. hafta Dark Passage karşısında yaptığı aynı hatayı tekrarlayan Beşiktaş, Supermassive karşılaşmasını kaybetti. Oynanan üç karşılaşma sonucu üç takım da aynı galibiyet sayısına ulaştı ve oynanacak son iki karşılaşma için kura çekimi yapıldı.

Günün dördüncü maçında HWA ile eşleşen Supermassive, rakibini rahat bir şekilde yenerken, oyunun başında aldığı skoru çok kolay bir şekilde kartopuna çevirdi. Günün son karşılaşmasında ise Beşiktaş ile karşılaşan Supermassive, gün boyunca arttırdığı performansın zirvesine ulaşarak rakibini kontrollü ve sistematik bir şekilde yenmeyi başardı. Tüm bu sonuçların ardından HWA Gaming ligi beşinci bitirirken Beşiktaş.OHM dördüncü, Supermassive ise üçüncü olarak bitirdi.

Kış Mevsimi Finali’nin eşleşmeleri de böylelikle belli oldu. Çeyrek finalde Beşiktaş-HWA ve Supermassive-Team Turquality karşılaşmaları oynanacak. Beşiktaş-HWA maçının kazananı Dark Passage ile oynayacakken Supermassive-Team Turquality karşılaşmasının kazananı da Team Aurora ile oynayacak. Dark Passage ve Aurora, ligi ilk iki sırada bitirdikleri için KMF’ye yarı finalden başlayacak.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir