League of Legends League of Legends Haberleri

Samsung Galaxy tüm oyuncularıyla sözleşme yeniledi

2017 League of Legends Dünya Şampiyonası’nda zafere ulaşan Samsung Galaxy, şampiyon oyuncularının tümüyle sözleşme yenilediğini duyurdu.

Finalde SKT’yi 3-0 ile geçerek Worlds 2017’nin şampiyonu olan Samsung Galaxy, bugün sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile tüm oyuncularıyla yeniden anlaşmaya vardıklarını takipçileriyle paylaştı. Buna göre üst koridor Cuvee, ormancılar Ambition ile Haru, orta koridor Crown ve aşağı koridor ikilisi Ruler-CoreJJ önümüzdeki sezon da SSG forması giyecek. Ekibin sosyal medyada paylaştığı metinde şampiyon oyuncularının tümüyle yeniden anlaşmaya varıldığı, diğer iki yedek Wraith ve Stitch’in durumunun da yakında belli olacağı belirtildi.

Bilindiği üzere LCK’de normal sezonu üçüncü sırada bitiren Samsung Galaxy, playoff’larda SK Telecom’a 3-0 mağlup olmuş ve şampiyonluk şansını elinden kaçırmıştı. Worlds’e gidecek takımın belirleneceği bölgesel finallerde  KT Rolster’ı bozguna uğratan ekip, şampiyona biletini cebine koymuştu. Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe’nin de yer aldığı C Grubu’nu RNG’nin ardından ikinci sırada bitiren SSG, sırasıyla Longzhu, Team WE ve finalde güçlü rakibi SKT’yi devirerek mutlu sona ulaşmıştı.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir