League of Legends League of Legends Haberleri

Sencux ve Mikyx, Misfits’e transfer oldu

2017 yılında EU LCS’e yükselen ve sezon sonunda Worlds 2017’ye katılarak büyük bir başarı gösteren Misfits, orta koridor ve destek rollerindeki PowerOfEvil ve Ignar’ın yerine Sencux ve Mikyx’i transfer etti. 

Worlds’deki performansı ile herkesin semaptisini toplayan Misfits, 2018 sezonunda önemli değişiklikler geçirecek. LCS’e yükseldikten sonra transfer ettiği PowerOfEvil ile yollarını ayıran ekip, Worlds’ün yıldızlarından Ignar ile de tekrar anlaşma sağlamamıştı. Öte yandan Alphari, Maxlore ve Hans Sama ile yoluna devam eden MSF, orta koridor ve destek rollerine transferini gerçekleştirdi. Takım, resmi Twitter hesabından açıklama yaparak bu transferleri duyurdu.

Sencux ve Mikyx’in Splyce’ın en iyi oyuncuları olduğundan bahsetmek gerekiyor. Geçtiğimiz yıl özellikle harika bir oyun ortaya koyan Sencux, Avrupa’nın yeni nesil yıldız orta koridor oyuncularından birisi olarak gösteriliyor. Öte yandan Mikyx için tam bir başarı hikayesi diyebiliriz. Tekli dereceliden keşfedilen ve Splyce’ın eski koçu YomatoCannon tarafından takıma dahil edilen Mikyx, performansı ile potansiyelini ve gelecekte Avrupa’nın en iyi destek oyuncularından birisi olabileceğini göstermişti.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir