League of Legends

Seraph ve Ninja Renegades’e transfer oldu

Team Dragon Knights’ın yetenekli oyuncuları Seraph ve Ninja, Amerika LCS takımlarından Renegades’e transfer oldu. İki takım arasında takas gerçekleştirilirken Renegades’den Flaresz, Alex Ich ve Trance de TDK’ya transfer oldu. Seraph ve Ninja gelecek hafta Renegades ile Amerika LCS maçlarına çıkmaya başlayacak.

Amerika LCS’e bu mevsim yükselen Renegades, ilk mevsiminde oldukça kötü bir performans sergiliyor. Şu ana kadar iki galibiyet alabilen takım, 10 maçlık bir mağlubiyet serisine de sahip. Geçtiğimiz hafta üst koridora Seraph’ı yedek oyuncu olarak getiren takım, mağlubiyet serisini de Seraph ile oynadığı ilk maçta sonlandırmıştı. Üst koridor pozisyonunda büyük problemler yaşayan takım, lige RF Legendary ile başlamış, ardından Flaresz ile oynamış, son olarak da Seraph’ı denemişti. Takımın problemli bir diğer pozisyonu ise orta koridor. Alex Ich’in eski performansından çok uzak olması ve Amerika LCS orta koridor oyuncuları ile sağlam bir mücadele verememesi, takımı mağlubiyetlerinde kilit rol oynamıştı. Bu problemi Ninja ile çözmeye çalışan organizasyonun ne derecede başarı elde edeceği merak konusu.

İlk olarak 2013-2014 sezonunda CLG ile Amerika LCS kariyerine başlayan Seraph, CLG’den gönderildikten sonra birçok Yükselme Ligi takımında mücadele etmiş ve kendisini büyük ölçüde geliştirmişti. Bu mevsim birden çok Amerika LCS takımında yedek oyuncu olarak karşılaşmaya çıkan Seraph’ın liderlik edeceği Renegades, alt sıralardan kurtulmak için büyük bir çaba göstermek zorunda. Öte yandan eski Samsung Galaxy nişancısı Fury ile ceza alan Ninja’nın cezası bittikten sonra profesyonel sahneye dönmesi de önem taşıyor.

Şu anda ligin son sırasında bulunan Renegades, önümüzdeki haftalarda Cloud9, Team Impulse, Team SoloMid ve Echo Fox ile oynayacak.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.