League of Legends League of Legends Haberleri

SK Gaming, Unicorns of Love ile takasa giriyor

Dün girdiğimiz haberde, SK takımının yıldızı “by far” Forg1ven’ın alt koridordaki eşi nRated’dan memnun olmadığını ve “en kısa sürede emekli olmasını” dilediği dedikodularını aktarmıştık. Bugün ise yabancı kaynaklara başka bir şok edici haber düştü.

Dedikodulara göre SK takımı ile UOL takımı destek oyuncularını takas ederek kadrosuna yeni nesil destek oyuncularının en yeteneklisi olan Zdravets “Hylissang” Galabov’u katmak istiyor. Bu dedikodunun ortaya çıkmasında elbette Forg1ven’ın açıklamarının etkisi büyük. Zira nRated, Forg1ven’dan çok daha değersiz. Ayrıca belirtmek gerekir ki Forg1ven’ın agresifliğini karşılayacak kapasitedeki birkaç destek oyuncudan birisi de Hylissang.

Unicorns of Love takımı ise bu dönem bütün üst kalitedeki takımlarla yarışabileceğini, hatta yenebileceğini kanıtladı. Ne var ki orta sıradaki ve alt sıralardaki takımlara karşı üstünlük kurma ve maç sonunu getirme konularında oldukça zorlanıyor. Bunun arkasındaki neden ise oyun sonu karar verme mekanizmalarının çok da iyi olmaması. Takımda lider konumunda bir oyuncu bulunmaması, nRated için iyi bir fırsat olabilir. Yine dedikodulara göre Unicorns of Love takımı bu takasa oldukça olumlu bakmakta.

nRated’ın dedikodu ile alakalı tepkisi şu şekilde oldu:


Bütün bu spekülasyonlar elbette dedikodudan ibaret. Ne var ki bu takas ancak gelecek sezonda gerçekleşebilir. SK takımına yakın kaynaklar, bu takasın gerçekleşmemesi halinde takıma LPL’in yükselen yeteneklerinden birinin geleceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir