League of Legends League of Legends Haberleri

SKT T1, Pirean ve Leo’yu transfer etti

LCK’de kötü bir sezon geçiren SK Telecom T1, geçtiğimiz yıl NA LCS’te Phoenix1 forması giyen Pirean’ı kadrosuna kattı. Ekip ayrıca amatör nişancı Leo’yu da transfer etti.

Yarın beşinci hafta karşılaşmalarının oynanmaya başlayacağı LCK’de şimdiye dek yalnızca üç galibiyet alabilen SKT, kötü gidişi durdurmak istiyor. Ligde son sıralara kadar gerileyen, ancak geçtiğimiz hafta aldığı iki galibiyetle bir nebze olsun rahatlayan ekip, iki transfere imza attı. Orta koridora geçtiğimiz yıl Kuzey Amerika’da Phoenix1 forması giyen Pirean’ı getiren ekip, nişancı pozisyonunda ise amatör SoloQ oyuncusu Leo ile anlaştı.

Team Impulse tarafından keşfedilip 2016 yılı başında NA LCS’e getirlen Pirean, ertesi yıl Phoenix1’a transfer olmuştu. Bahar Mevsimi yükselme maçlarından takımıyla üst lige çıkmayı başaran Pirean, ardından 2 yıl bu sahnede boy göstermişti. Bakıldığında  bu sezon takımın iyi performans ortaya koyan tek oyuncusu olan Faker’ın yanına yedek bir orta koridor getirmek ne kadar mantıklı, merak konusu. Pirean’ın forma şansı bulup bulamayacağını önümüzdeki haftalarda göreceğiz. Leo’nun ise performansına göre Bang ile değişmeli oynaması muhtemel.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir