League of Legends League of Legends Haberleri

Steeelback, Roccat’e transfer oldu

EU LCS 2016 Bahar Mevsimi’nde Unicorns of Love takımında görev alan nişancı Steeelback, Roccat’e transfer oldu.

Roccat takımı Avrupa LCS’de bahar mevsiminde aldığı çok kötü sonuçların ardından sezonu dokuzuncu tamamlayarak ligden düşmenin kıyısından dönmüştü. Son olarak da temsilcimiz HolyPhoenix’in takımı Team Huma ile ligde kalma mücadelesi vermiş ve seriyi kazanarak lige tutunmuştu. Mevsim boyunca bu denli kötü sonuçlar alınınca Roccat ilk olarak hali hazırda yeni kurduğu kadrosunu dağıtma yönünde karar aldı. Kadroda bulunan üç oyuncular Tabzz, Noxiak ve Edward ile yollar ayrılmış fredy122 ise yedeğe çekilmişti.

Yaz mevsimine yeni ve daha iyi bir yapılanma içerisinde girmeye hazırlanan Roccat’in bu hedef doğrultusundaki ilk hamlesi sene başında Unicorns of Love’a transfer olan Steeelback’i transfer etmek oldu. UOL sezon içerisinde güzel bir performans ortaya koysa da son haftalara doğru tökezlemiş ve zirve yarışının çok uzağında kalmıştı. Takım play-off’larda ise çeyrek finalde Origen’e elenmişti. Bu olayların ardından Steeelback yeni transfer olduğu UOL’dan ayrılarak Amerika’da kendine takım bulma çalışmalarına başladı. Aradığını bulamayan oyuncu tekrar Avrupa’ya döndü ve Roccat ile anlaştı. Kariyerinde önemli Avrupa LCS takımları tecrübesi bulunan Steeelback yetenekli bir oyuncu olsa da transfer olduğu takımlarda istikrarı bir türlü yakalayamaması oyuncunun en büyük problemlerinin başında geliyor.

Yeniden yapılanmaya giden Roccat tecrübeli ormancı Airwaks, orta koridor Betsy’i takımda tutmuştu. Steeelback transferi ile nişancı rolünü dolduran takımda destek ve üst koridor hala bilinmezliğini koruyor.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir