League of Legends League of Legends Haberleri

Supermassive, 3 Adam’a konuk olacak

KMF 2016 şampiyonu Supermassive, TV8 kanalında yayınlanan 3 Adam programına konuk olacak.

Mevsim finallerinde gösterdiği başarılı performans ile finale yükselen ve final mücadelesinde Beşiktaş.Oyunhizmetleri’ni 3-1’lik sonuçla yenen Supermassive, KMF 2016’yı şampiyon tamamlamıştı. Takımın geride bıraktığı bu süreçte en çok konuşulan konulardan biri de, ülkemizden çok sayıda ünlü ismin, takım sahibi Hakan Baş aracılığıyla desteklerini vermesi olmuştu. Sosyal medyada art arda gelen videolar ile birçok ünlüden destek almayı başaran Supermassive, bu olayla birlikte büyük bir sükse yaratmış ve League of Legends’dan ve e-Spor sahnesinden uzak olan önemli bir kesimin dikkatini çekmişti. Takımı destekleyenler arasında ise Alex de Souza, Arda Turan, Şahan Gökbakar, Murat Dalkılıç, Can Bonomo, Ceyhun Yılmaz ve Esra Erol gibi farklı sektörlerden ünlü kişiler bulunuyordu.

3 Adam programından Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak da Supermassive’e destek veren isimler arasında yer almıştı. Ancak KMF sona ermesine rağmen Supermassive ve etrafında oluşan “hype” sona ermedi. Bu akşam itibariyle takımın resmi Twitter hesabından yapılan bir duyuru ile, 9 Nisan Cumartesi saat 00:15’de takımca 3 Adam programına konuk olacağı açıklandı.

Bir e-Spor takımının karasal bir kanalda yayınlanan bir televizyon programına konuk olacak olması ise kuşkusuz ülkemizde e-Sporun tanınması ve daha büyük kitlelere yayılması için önemli ve güzel bir haber. Emin olmamakla birlikte, bunun dünyada da bir ilk olduğunu söyleyebiliriz. Umuyoruz ki League of Legends özelinde tüm oyunlar, ana akım medyada daha çok yer bulur ve bu eğlenceye daha fazla insan katılır.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir