League of Legends League of Legends Haberleri

SuperMassive, Hatchy ile yollarını ayırdı

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin güçlü ekiplerinden SuperMassive, başarısının perde arkasındaki isimlerinden koç Hatchy ile yollarını ayırdı. Duyuruyu sosyal medya aracılığı ile paylaşan takım, Hatchy’ye başarılarının devamını diledi.

Ligimizde uzun zamandır söylenti olarak dolaşan iddia gerçekleşti ve SuperMassive, başarılı koç Hatchy ile yollarını ayırdı. Takım kurulduktan sonra organizasyona katılan koç, başta dağınık bir şekilde oynayan oyuncuları toparlamış ve odaklamıştı. Kış Mevsimi Finalleri’nde takımı daha da toparlayan koç, mevsim şampiyonluğu yaşayarak IWCI 2016’ya katılmıştı. Burada da şampiyonluğa ulaşan takım, MSI 2016’da sürpriz CLG galibiyeti ile iyi oyununu tüm dünyaya duyurmuştu. Buradaki oyun kalitesinden sonra EU LCS takımları ile scrim atma imkanı bulan SuperMassive, 2016 Yaz Mevsimi’nde de ligimizi domine etmeye devam etti. İstikrarlı bir oyun sergileyen ve sinerjisini günden güne arttıran takım, TBF 2016’da Dark Passage’a yenilmekten kurtulamamış ve Worlds’e gitme şansını kaçırmıştı.

Genel olarak Hatchy’nin oyun planına baktığımızda kendisinin makro oyuna çok önem veren bir koç olduğunu görüyoruz. Oyuncularının güçlü yanlarını göz önünde bulundurarak oyun planı kuran koç, kar topu kompozisyonlarını Vadi’ye uygulamakta özellikle yetenekliydi.

2017 sezonu ise SuperMassive için oldukça değişik geçecek gibi gözüküyor. Üst koridor oyuncusu Thaldrin’i 1907 Fenerbahçe’ye gönderen takım, nişancı pozisyonunda da Achuu ile yollarını ayırmış ve Türk oyuncu Zeitnot’u transfer etmişti. Şu anki kadroda geçtiğimiz yıla göre sadece Zeitnot farklı isim olarak gözükürken, SuperMassive’in yeni koçunun kim olacağı ise belirsiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir