League of Legends

Supermassive kadrosu resmi olarak duyuruldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin yeni süper takımı Supermassive, resmi bir açıklama ile kadrosunu duyurdu. Youtube üzerinden paylaşılan videoda daha önceki haberlerimizde belirttiğimizden farklı olarak nişancı pozisyonunda Challenger oyuncusu Achûu bulunuyor. Supermassive, Beşiktaş’ın Şampiyonluk Ligi’ndeki yerini satın alarak lige giriş yapmış oldu.

Takımın üst koridorunda Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu, Supermassive’in kaptanı olan Thaldrin görev alacak. Ormancı pozisyonu ise ligin Rawbin ile en iyi ormancısı olarak gösterilen Stomaged‘e emanet. Dark Passage’da üç yıl oynadıktan sonra bu yıl takımdan ayrılan Naru ise takımın orta koridor oyuncusu. Alt koridorda yine Beşiktaş’tan tanıdığımız ligin belki de en iyi destek oyuncusu olan Dumbledoge bulunuyor. Takımın nişancı pozisyonundaki oyuncu ise Batı Avrupa sunucusunda Challenger sıralamasında olan yetenekli Achuu.

Şu an itibariyle hakkında en az bilgiye sahip olduğumuz oyuncu Achuu. Daha önce herhangi bir büyük lig tecrübesi bulunmayan oyuncunun yetenekli bir Vayne oyuncusu olduğu söyleniyor. Danimarkalı olan oyuncu, birkaç kez Challenger takımlarında oynamış fakat kayda değer herhangi bir başarısı bulunmuyor. 21 yaşındaki oyuncunun Dumbledoge ile olan sinerjisi, takımın Şampiyonluk Ligi’ndeki başarısını da büyük bir şekilde etkileyecek.

4 veteran ve 1 çaylak oyuncu ile “süper takım”ı kuran Supermassive, kağıt üzerinde şu anda ligin en büyük favorisi. Dark Passage ve HWA’nın kadroları oldukça zayıf gözükürken, Thaldrin-Naru-Dumbledoge üçlüsünün sinerjisini WildCard All-Star Etkinliği’nde izleme şansı yakalamıştık. Oyuncularımız 5v5 turnuvasını kazanmasına rağmen 1v1 turnuvasında yeterli puanı alamadığı için etkinliğin şampiyonu olamamıştı.

Takımın koçluğunu ise uzun yıllardır Türkiye’de League of Legends sahnesinde aktif olarak oynayan Fabfabulous yapacak. Biz de 5Mid ailesi olarak Supermassive’e Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz.

1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.