League of Legends

TBF 2016 biletleri 26 Temmuz’da satışa çıkıyor

Riot Games büyük bir heyecanla beklediğimiz TBF 2016 biletlerinin 26 Temmuz tarihinde satışa çıkacağını duyurdu.

Geride bıraktığımız ve büyük bir rekabete sahne olan 2016 Yaz Mevsimi normal sezonunun ardından geriye sadece şampiyonu belirlemek kaldı. 13 Ağustos tarihinde Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilecek olan finalin ardından şampiyon belli olacak. Finale az bir zaman kala Riot Games biletlerin 26 Temmuz saat 10:00′da Biletix üzerinden satışa çıkacağını duyurdu.

Riot Games öncelikle yaptığı duyuruda birçok kişiyi sevindirecek bir haber verdi. Bu sene yaptığı yeni bir uygulama ile biletlerin çıkış anına yetişemeyen eSpor tutkunlarını da düşünen Riot Games, TBF 2016 bilet satışını tek parti ile sınırlı tutmayacak. İlk bilet satışında tüm biletler tükenmeyecek ve ilerleyen tarihlerde ikinci parti biletler için yeniden duyuru yapılacak.

TBF için iki farklı bilet kategorisi bulunuyor. Sahneye yakın olarak finali yakından takip etmek için saha içi bilet alabilir ya da final heyecanını tribünden yaşayabilirsiniz. 1. kategori biletler 30 TL, 2. kategori biletler ise 20 TL olarak satışa sunulacak. Biletlerle alakalı satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay da bulunuyor. Öncelikle bir kişi en fazla dört bilet alabiliyor. Bir şekilde dörtten fazla bilet alan kişilerin biletlerinin iptal edileceği uyarısı yapıldı. Bir diğer husus ise TBF’ye katılmayı planlayan 13 yaşın altındaki izleyicilerin etkinliğe velileri ile katılmak durumunda. Etkinliğe velileri ile katılacak olan 13 yaş altı izleyicilerin velileri için ayrı bir bilet gerektiği de yapılan açıklama arasında yer aldı.

Katılımcıları yakından ilgilendiren bir diğer konu ise ödüller ile alakalı. TBF’ye gelen tüm biletli katılımcılar, biletlerinin üstünde yazan kodu kullanarak Zebani Diana kostümüne sahip olabilecek. 17 Ağustos tarihinden itibaren aktif olacak bu adresi kullanarak kostüm hediyenize sahip olabilirsiniz. Barkodlar tek kullanımlıktır ve hediye kostüm sadece Türkiye Sunucusu’nda geçerlidir.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.