League of Legends League of Legends Haberleri

TBF’de ikinci finalist Dark Passage

Türkiye Büyük Finali’nde bugün oynanan HWA – Dark Passage yarı finaliyle birlikte ülkemizin e-Spor anlamında en büyük etkinliği olan finalin ikinci ismi de belli oldu. Bizler de dâhil olmak üzere birçok kişinin başa baş geçmesini beklediği seride Dark Passage oldukça üstün bir oyunla seriyi 3-0 kazanarak finale yükseldi ve dünkü heyecan dolu mücadele sonrası Team Turquality’i 3-2 ile mağlup eden Beşiktaş’ın rakibi oldu.

Normal sezonda yükselişe geçen performansı ve takım oyunu ile dikkatleri çeken HWA’dan yarı final için sürpriz yapmasını, en azından çekişmeli bir maça sahne olacak bir performans sergilemesini beklesek de, takım Dark Passage’a karşı çok zayıf kaldı ve adeta hayal kırıklığı yaşattı. HWA oyuncularının ligdeki performansını bugün sahaya yansıtamaması da 3-0’lık mağlubiyette bir başka etkendi. Dark Passage ise Naru’nun cezası bittikten sonra takıma geri dönmesiyle yakaladığı ivmeyi devam ettirdiğini tekrar gösterdi. Özellikle strateji anlamında rakibine üstünlük sağlayarak ezici bir galibiyet aldı ve finaldeki rakibi Beşiktaş’a da göz dağı vermeyi ihmal etmedi.

Beşiktaş – Dark Passage Türkiye Büyük Finali karşılaşması önümüzdeki hafta Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da oynanacak, biz de 5Mid olarak tüm gelişmeleri yerinden sizlere aktarmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir