League of Legends

Team AURORA, Metin Şen ve Murat Zorlu’dan yatırım aldı

Riot Games

Şampiyonluk Ligi’nin başarılı ekiplerinden Team AURORA, önümüzdeki sezon için gücünü arttırıyor. Kadrosuna Naru’yu dahil eden ekip, Twitter üzerinden yapılan açıklamalara göre Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından Ali Şen’in oğlu Metin Şen ile Murat Zorlu’dan yatırım aldı.

Metin Şen yaptığı kısa açıklama şu sözleri sarf etti:

 21 Aralik 2017 tarihi itibariyle arkasdaşlarımla birlikte espor dünyasına adımımızı atmış bulunuyoruz. Team AURORA ile işbirliğimizi duyurmak istiyoruz. Espor camiasına katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Artık biz de varız. Team AURORA’da Doğan Dirim ve Murat Zorlu ile beraber olacağız.

Metin Şen’in açıklamalarına baktığımızda kendisinin takımın ortaklarından biri haline geldiğini çıkarabiliriz. Fenerbahçe camiasının tanınan iş adamlarından olan Şen ve Zorlu’nun AURORA’ya dahil olması takımın olanaklarının ciddi anlamda artacağına işaret ediyor. Bu iş birliğinin henüz detayları açıklanmış değil. Takımın resmi hesabı da yakında detayların açıklanacağını belirtti.

Lige katıldığından bu yana mevsimlere sallantılı başlasa da performansını düzelten ve sürekli olarak üst sıralara ortak olan Team AURORA, 2017 Yaz Mevsimi’ni harika geçirmişti. Oynadığı kaos tarzıyla sempati toplayan ve izlemesi en keyifli takımların başında gelen AUR, kendisinden beklentiler yüksek olmasına rağmen ne yazık ki Yarı Final’de elendi. Takım iyi performanslarına rağmen şu ana kadar hiç final göremedi.

AUR’un 2018 Kış Mevsimi için orta koridoruna yıldız oyuncu Naru’yu getirirken üst koridorundaki Panky ile yoluna da devam etme kararı aldı. Şu an için resmi olarak bu iki transfer açıklanmış bulunuyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.