League of Legends

Team Aurora, Unknown’u transfer etti

Team Aurora üst koridor rolü için Unknown’u kadrosuna kattı.

Geçtiğimiz günlerde takımın üst koridor oyuncusu Hioss kendi isteği üzerine yedeğe geçtiğini açıklamıştı. Team Aurora 2016 sezonunda yeniden yapılanmaya gittiği kadrosunda üst koridor için kendisine şans vermiş ve olumlu bir sonuç almıştı. Daha önce ZONE e-Sports deneyimi bulunan çaylak oyuncu istikrarlı performansıyla takımına katkı sağlamıştı. Geçtiğimiz mevsim takımın ligi ikinci bitirip play-off’larda yarı finale çıkmasında da pay sahibi olmuştu. Nedeni tam olarak bilinmese de Hioss kendi açıklamasıyla yedeğe çekildiğini duyurmuştu.

Team Aurora üst koridor rolü için daha önce Şampiyonluk Ligi ve Yükselme Ligi tecrübesi bulunan Polonyalı Marcin “Unknown” Kubicki’yi kadrosuna kattı. 2015 yılında Crew takımı ile Şampiyonluk Ligi’nde oynama şansı yakalayan oyuncu aynı yıl Team Aurora ile Yükselme Ligi’nde de mücadele etmişti. Team Aurora’nın lige yükseldiği kadronun bir parçası olan Unknown Rumble, Maokai ve Lulu tercihleriyle akıllarda kalmıştı. Team Aurora hem takıma hem de lige yabancı olmayan bu üst koridor oyuncusunu kadrosuna katarak mantıklı bir transfer hamlesi yapmış gibi gözüküyor. Hali hazırda üçüncü sırada bulunan takım aynı zamanda zirve yarışı için de önemli bir mücadele veriyor.

Takım içindeki uyumun yüksek olduğu Team Aurora’da Unknown’un da bu uyumu yakalayıp yakalamaması önemli bir nokta olacaktır. Üst koridor oyuncusunun nasıl bir katkı sağlayacağını hep beraber önümüzdeki haftalarda göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.