League of Legends

Team Aurora’da Hioss yedeğe geçti

Ligin iddialı takımlarından Team Aurora’da üst koridor oyuncusu Hioss, kendi isteği ile yedeğe geçti.

Dört haftayı geride bıraktığımız Şampiyonluk Ligi’nde kadro değişiklikleri açısından harekeli bir süreç yaşanıyor. Son zamanlarda transfer konusunda en hareketli günleri ise alt sırada bulunan takımlar yaşadı. İhtiyacı olan puanları toplamak ve üst sıralara çıkmak isteyen ekipler kadrosunu yeni isimlerle güçlendirdi. Üst sırada bulunan takımlar da son günlerde kadro değişiklikleri ile gündeme geldi. Son olarak zirve mücadelesi veren Team Aurora’da üst koridor oyuncusu Hioss, Twitter’dan yaptığı açıklama ile yedeğe geçtiğini ve gaming house’tan ayrıldığını söyledi.

Bu yıl lige yükselen Team Aurora, Yükselme Ligi’ndeki kadrosundan sadece Zergsting’i kadrosunda tutmuş ve dört yeni oyuncu ile anlaşmıştı. Üst koridor için yapılan tercih ise bir süre ZONE e-Sports’da oynayan çaylak oyuncu Hioss olmuştu. Genç oyuncu Bahar Mevsimi’nde normal sezonu ikinci bitiren ve play-off’larda yarı finale kadar çıkma başarısı gösteren Team Aurora’da istikrarlı performansı ile takımına önemli bir katkıda bulunmuştu. Aynı şekilde geride bıraktığımız haftalar itibariyle Yaz Mevsimi’nde de istikrarını bozmayarak takımının aldığı galibiyetlerde katkı sağlamıştı.

Nedeni şimdilik tam olarak bilinmese de Hioss kendi isteğiyle takımda yedeğe çekildiğini Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Team Aurora’nın üst koridor için nasıl bir hamle yapacağı da bilinmezliğini koruyor. Henüz Aurora ile adı geçen herhangi bir oyuncu da bulunmuyor. Yine de takımın önümüzdeki günlerde yeni üst koridor oyuncusunu açıklaması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.