League of Legends League of Legends Haberleri

Team Dignitas kadrosunu duyurdu

Amerika LCS takımlarından Dignitas, 2016 LCS kadrosunu duyurdu. Geçtiğimiz sezon nişancı ve üst koridor rollerine Koreli oyuncular getiren, daha sonra orman oyuncusu rolüne de LCS’te oynamış bir Koreli’yi transfer eden takım, yeni sezona Shiptur ve Kiwikid’in etrafında bir takım oluşturarak girecek.

Takımın üst koridor oyuncusu Avrupa LCS’e bu sezon yükselen Gamers2 takımının üst koridor oyuncusu SmittyJ oldu. Ormancı rolüne Denial e-Sports’un eski oyuncusu Kirei seçilirken, geçtiğimiz sezonu Team Impulse forması altında geçiren Apollo ise takımın nişancısı olarak açıklandı. Dignitas’ın bu seçimleri ise beraberinde bir çok soru işaretini getirdi. Organizasyonun Avrupa LCS’e yükselen takımı 1 milyon dolardan fazla bir miktara satması ile beraber, Amerika LCS takımı hakkında beklentiler yükselmişti. Kazanılan paranın bir bölümünün çok daha iyi bir Dignitas kurmaya gideceğini düşünen hayranlar, fazlasıyla hayal kırıklığına uğradı. Apollo oldukça tecrübeli bir oyuncu olsa da Amerika’da kendisinden çok daha yetenekli nişancılar olduğu kesin. Aynı şekilde Kirei de güven verici bir ormancı değil. Oyuncunun ilk LCS deneyimi olması, daha önce bu seviyede oynamamış olması Dignitas için büyük handikap. Öte yandan SmittyJ ise çaylak olmasına rağmen Kirei’den çok daha güven veren bir oyuncu. G2 takımındaki performansı, takımın LCS’e yükselmesinde büyük rol oynamıştı.

Kağıt üzerinde uyumsuz gözüken takımın nasıl performans göstereceğini merakla bekliyoruz. Bunun yanında takımın koçu olan Brokenshard’ın oyunculara güveni tam.

Dignitas’ın yeni kadrosunu en yakın, eğer takım seçilirse, IEM Cologne etkinliğinde görebileceğiz. Dignitas için oyuncuların birbirleri ile olan uyumu çok önemli. İki veteran oyuncu Shiptur ve Kiwikid’in oyunculara nası bir etki göstereceğini hep beraber göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir