League of Legends League of Legends Haberleri

Team Liquid’de ormancı Dardoch kadro dışı bırakıldı

NA LCS takımlarından Team Liquid, ormancısı Dardoch’u kadro dışı bıraktığını duyurdu.

Yaz mevsiminin başlamasına kısa bir süre kala Team Liquid, almış olduğu bu karar ile herkesi şaşırttı. Veteran oyuncu IWillDominate’in takımdan ayrılmasından sonra kadroya dahil olan Dardoch, itaatsiz davranışları sebep gösterilerek iki hafta kadro dışı bırakıldı. Halihazırda Kore’de sezon öncesi antrenmanını yapan Liquid’de oyuncu geçtiğimiz mevsim göstermiş olduğu performans ile adından oldukça söz ettirmişti. Geçtiğimiz yıl Yükselme Ligi’nde oynayan ormancıya Team Liquid tarafından şans tanınmış ve olumlu sonuçlar alınmıştı.

Yetenekli çaylak oyuncu bahar mevsiminde birden fazla haftanın en iyi beşine seçilme başarısı göstermişti. Hatta takımının normal sezonu dördüncü bitirip play-off biletini almasında ormancı Dardoch’un çok büyük bir katkısı vardı. Team Liquid kendi sitesinden yaptığı açıklamada takımın koçluğunu yapan Locodoco, zor da olsa bunun alınması gereken bir karar olduğunu dile getirirken, takımın menajeri Liquid112 de aynı şekilde çaylak ormancının sergilemiş olduğu davranışların takım adına sorun teşkil ettiğini bildirdi.

Team Liquid’in resmi sitesinden yapılan açıklamada bu iki haftalık süreçte oyuncu ile aradaki problemlerin çözüme kavuşturulmaya çalışılacağı, ancak aynı zamanda olası bir transfer ihtimalinin de önünün açılacağı belirtildi. Team Liquid’in Dardoch konusunda atacağı adımı merakla bekliyoruz.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir