League of Legends

Team SoloMid, Akademi kadrosunu duyurdu

Riot Games

NA LCS’in en başarılı ekibi Team SoloMid, resmi internet sitesinden yaptığı bir duyuruyla akademi takımını açıkladı. Kadro şu şekilde:

  • Üst koridor: Brandini
  • Orman: Grig
  • Orta koridor: Ablazeolive
  • Nişancı: MrRallez
  • Destek: Shady

Franchising’in gelmesi ile ligin sistemini değiştiren NA LCS, Yükselme Ligi’ni kaldırmıştı. Ligden düşmenin olmadığı franchising sisteminde yeni oyuncuların kendilerini gösterebilmesi için daha stabil ve düzenli şekilde gerçekleştirilecek Akademi Ligi kuruldu. Buna göre LCS’deki her takımın bir Akademi takımı da bulunmak zorunda. Şu ana kadar Echo Fox, CLG ve FlyQuest gibi takımlar Akademi kadrolarını açıklarken Team SoloMid de kadrosunu tamamladı.

Akademi ekibi olmasına rağmen kadronun oldukça fazla tecrübe taşıdığını söylemek gerekiyor. Brandini ve Grig geçtiğimiz mevsim Echo Fox forması ile NA LCS tecrübesi edindi. Öte yandan Shady de Phoenix1’da 2017 Bahar Mevsimi’nde forma giymiş ve oldukça iyi bir performans sergilemişti. Takımın en çaylağı Ablazeolive’in büyük bir potansiyeli bulunuyor. TSM markasının altında Bjergsen’in de yardımıyla genç oyuncunun bir yıldıza dönüşme ihtimali oldukça yüksek. Ve elbette nişancı rolündeki MrRallez ise takımın en tecrübelisi. EU LCS’te Supa Hot Crew ve Schalke 04 gibi takımların formasını giyen oyuncu, 2017 Yaz Mevsimi tamamlanmadan önce TSM’e katılmıştı. Kadronun oldukça potansiyelli olduğunu ve ilk defa düzenlenen Akademi Ligi’ni domine edebileceğini de not düşelim.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.