League of Legends League of Legends Haberleri

Team Vitality’de Hachani yedek pozisyonuna çekildi

EU LCS ekiplerinden Team Vitality, büyük umutlar ile transfer ettiği Koreli destek oyuncusu Hachani’yi yedek pozisyonuna çekti. TheScore Esports’un haberine göre oyuncunun takımdaki geleceği henüz belirsiz. 

2017 Bahar Mevsimi öncesi iddialı bir kadro kurarak EU LCS’teki şanssızlığını kırmak isteyen Vitality, destek rolündeki Hachani ile yollarını ayırdı. 2016 Yaz Mevsimi’nde LCK’nin KT takımında forma giyen oyuncu, takımın yeniden yapılanması ile birlikte organizasyondan ayrılmış ve Vitality’ye transfer olmuştu. Orman pozisyonuna daha sonra GBM’i de transfer eden ekip, şu anda Djoko ile karşılaşmalara çıkıyor. Bununla beraber etkili bir alt koridor kurmayı amaçlayan VIT, sezon bittikten sonra 2015 yılında Fnatic’te de forma giyen Steelback’i transfer etmişti.

İyi bir kadro kurmasına rağmen Team Vitality’nin beklenen sonuçları alamadığını gördük. TheScore Esports’un haberine göre ise Hachani, mevsim geri kalanında yedek pozisyonunda bekleyecek. Takım beraber uyumu yakalamadığı için bu hamlenin gerçekleştirildiği konuşulurken, Hachani’nin aynı zamanda insomnia’sı olduğu ve oyuncunun takımla oyuna odaklanmakta güçlük çektiği de belirtiliyor. Bununla birlikte, Hachani’nin takımdaki geleceği de belirsizliğini koruyor. Oyuncunun, Riot Games’in verilerine göre 20 Ekim 2017 tarihine kadar Team Vitality ile sözleşmesi bulunuyor.

Takımın bu rol için ciddi bir çalışma sürdürdüğü de gelen bilgiler arasında. Team Vitality’te yedek olarak Alin “AoD” Baltat destek olarak gözükse de, oyuncu VIT gaming house’una taşınmamıştı. EU LCS 2017 Bahar Mevsimi’nde VIT ile oyuna etki etmekte çokça zorlanan oyuncu, desteklerin arasında en düşük KDA ortalamasına sahip. Ayrıca Hachani, EU destekleri arasında en çok ölen oyuncu olarak da karşımıza çıkıyor. Tüm bunların yanı sıra oyuncunun ligde en az totem kullanan desteklerden birisi olduğunu da ekleyelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir