League of Legends League of Legends Haberleri

5Mid Özel: Thaldrin Beşiktaş.OHM’ye transfer oluyor

Şampiyonluk Ligi’nde Yaz Mevsimi’nden önceki transfer dedikoduları başladı. Lig içerisindeki kaynağımızdan edindiğimiz bilgilere göre Supermassive’in yıldız üst koridor oyuncusu, MSI oynandıktan sonra Beşiktaş.OHM’ye transfer oluyor.

Tarihinin en çekişmeli sezonlarından birisini geçiren Şampiyonluk Ligi’nde bir kez daha mevsim öncesi transfer sezonu hareketliliği başladı. KMF’de Supermassive’e 3-1 yenilen Beşiktaş, yeni mevsime kadrosunu güçlendirmiş bir şekilde girmek istiyor. Takımın ilk hedefi ise üst koridor. Gelen bilgilere göre şu anda hali hazırda takımda aktif olarak üst koridor rolünü üstlenen Xyraz, emekli olmayı düşünüyor. Takım, oyuncunun emekliliği söz konusu olduğunda Thaldrin’i transfer etmek istiyor. Supermassive ile MSI’da oynayacak olan Thaldrin’in yedek kalma durumundan pek hoşnut olmadığı söylenmekte. Bununla beraber transferin MSI’dan sonra gerçekleşeceği de gelen bilgiler arasında. HWA’da mükemmel bir mevsim geçiren ve ligin en iyi üst koridorlarından birisi olarak gösterine Marshall da takımın üst koridoru için güçlü adaylarda. Beşiktaş’ın üst koridor için yerli oyuncularla ilgilenmesinin sebeplerinden birisi ise takımın destek rolüne yabancı bir oyuncuyu transfer etmek istemesi.

Kış Mevsimi’nde Immortoru-Rawbin-Ruvelius üçlüsüne sorumluluk yükleyen Beşiktaş, Yaz Mevsimi’nde oyun planını değiştirmek istiyor. Gelen yabancı destek oyuncusunun tecrübeli ve yetenekli bir oyuncu olacağını varsayarsak, takımın Ruvelius’a daha çok sorumluluk vermek istediğini söyleyebiliriz. Ayrıca, Beşiktaş’ın yerli üst koridor oyuncusu araması da, yabancı destek oyuncusunu ve Ruvelius odaklı bir takım planını destekler nitelikte.

Takım ile ilgili gelen ilginç haberlerden birisi ise Immortoru hakkında. KDA canavarı olarak adlandırılan yıldız orta koridor oyuncusu, ligin son bölümlerini saymazsak harika bir mevsim geçirdi. KMF’de de takımının en önemli silahı olan Immortoru’nun bir LCS takımından transfer teklifi aldığı söyleniyor. Hangi LCS olduğu henüz bilinmese de, Immortoru’nun bu teklifi reddettiği gelen bilgiler arasında. Okulunu ve ailesini bırakmayı göze alamayan oyuncu, büyük bir fırsatı tepmiş olabilir.

Tüm bu bilgilerin dedikodudan ibaret olduğunu bildirelim. Oyunculardan ya da organizasyondan herhangi bir açıklama yapılmadı. Şampiyonluk Ligi ile ilgili tüm haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir