League of Legends League of Legends Haberleri

Trashy, Unicorns of Love’a transfer oluyor

Geçtiğimiz mevsim Splyce’ta oynayan ve uzun bir süredir istenen performansı sergileyemeyen Trashy, ESPN’in haberine göre Unicorns of Love’a transfer oluyor. 

NA LCS’te olduğu kadar EU LCS’te de takımlar önemli kadro değişiklikleri yapıyor. Bu takımlardan birisi de Unicorns of Love oldu. LCS’e katıldığından beri izleyicilerin sempatisini hem oynadığı oyunla hem de kendilerini gösterme şekliyle kazanmmıştı. Orta koridorundaki Exileh ve nişancı Samux ile sözleşme yenileyen ekibin şu anda üst koridor, orman ve destek rolleri boşta.

Orjinal kadroda yer alan Vizicsaczi ve Hylissang da UOL’dan ayrıldı. Üst koridordaki Vizi Schalke 04’e transfer olurken henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen Hylissang’ın Fnatic’e transfer olacağı söyleniyor. Öte yandan UOL ilk transferini orman rolüne yaptı. Uzun bir süredir profesyonel sahnenin içinde yer alan Trashy’nin yeni takımı Unicorns of Love olacak.

ESPN’e göre takım ile oyuncu sözlü bir anlaşma sağladı, ilerideki günlerde ise yazılı sözleşmenin taraflarca imzalanması bekleniyor. 2015 yılından bu yana Splyce forması giyen Trashy, özellikle 2016 sezonunda harika bir performans ortaya koymuştu. Sezon 7’de bir düşüş yakalayan oyuncunun UOL’da önümüzdeki mevsim neler yapacağı merakla bekleniyor. Trashy’nin aynı zamanda Cloud9’dan da bir transfer teklifi aldığı fakat bunu reddettiği konuşuluyor.

Öte yandan Unicorns of Love’ın genç oyuncuları kadrosuna kattıktan sonra birer yıldıza dönüştürdüğü de bilinen bir gerçek. Exileh ve Samux bir yıl önce tamamıyla isimsiz ve düşük seviye oyuncularken şu anda performanslarından ötürü beğeni topluyor. UOL’un Trashy ile de aynı şeyi gerçekleştirmesini bekleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir