League of Legends

Türkiye Büyük Finali biletleri 8 Temmuz’da satışa çıkıyor

Son haftalarda heyecanın doruklarda yaşandığı Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin büyük finalinin biletleri 8 Temmuz’da satışa çıkarılıyor.Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek büyük finalin biletleri, 8 Temmuz tarihinden itibaren satışa sunulacak. 10 bin biletin satılacağı etkinliğin biletlerinin kısa sürede bitmesi beklenirken, TBF’ye olan ilginin yüksek olması, Türkiye’deki League of Legends seyircisinin ne kadar tutkulu ve Şampiyonluk Ligi’ni ne kadar takip ettiklerinin bir göstergesi.

Son hafta maçlarının oynanacağı Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde en üst sırada Beşiktaş bulunurken 2. ve 3. olan takımlar arasında puan eşitliği bulunmakta. Playoff eşleşmelerinin belirleneceği hafta, ligdeki takımlar için hayati önem taşımakta.

Türkiye Büyük Finali’ni kazanan takım ise, ülkemizi Uluslararası WildCard Turnuvası’nda temsil etme şansı yakalayacak. bu sene sistemi değişen ve 2 grup halinde oynanacak olan turnuvada, ülkemizin rakipleri çok güçlü gözükmemekle beraber, bu grup sistemi bize avantaj sağlayıp turnuvayı kazanmamıza yardım edecek gibi gözüküyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.