League of Legends

Türkiye Büyük Finali biletleri çıktığı gün tükendi

e-Spor heyecanını yerinde yaşamak isteyen Türk League of Legends takipçileri, bu sene kendini aştı. Dün sabah itibariyle satışa çıkan biletler 24 saat içerisinde tükenirken, Türkiye Büyük Finali’nin tüm koltukları doldu.

8 Ağustos günü İstanbul’da Ülker Sports Arena’da düzenlenecek League of Legends Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali’nin biletleri etkinliğe bir ay kala, satışa çıktığı gün içerisinde tükendi. Geçtiğimiz sene bir hafta süren satışlar neticesinde biletler tükenirken, Büyük Final’i 10.000 biletli seyirci yerinde izlemişti. Bu sene bilet alma fırsatı bulamayan oyun tutkunları için Riot Games, final maçlarını 30 kamera ile Twitch üzerinden yapacağı canlı yayınla destekleyecek.

Türkiye’nin en büyük eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends 2015 Yaz Mevsimi Şampiyonluk Ligi Büyük Finali, 8 Ağustos günü İstanbul’da Ülker Sports Arena’da, binlerce oyun tutkununun huzurunda gerçekleşecek. Ligimizi şampiyon olarak bitiren takım ise, League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Kore’den Kuzey Amerika’ya, Çin’den Avrupa’ya kadar dünyanın en iyi e-Spor takımlarına karşı Türkiye’yi temsil etmek adına önemli bir avantaj yakalayacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.