League of Legends League of Legends Haberleri

Umti: Koçumuz MVP maçı öncesi yanıma gelip, kaybedersek saçlarımı kazıyacağını söyledi

LCK’in 7. haftasında MVP ile karşılaşan Jin Air Green Wings’in ormancısı UmTi, 2-1 kazandıkları serinin ardından ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Ligde alt sıralardan kurtulmak isteyen iki ekibin mücadelesine ilk maçı kazanan Jin Air, seride avantajlı duruma geldi. Azir performansıyla 15 skorun 13’üne katkı yapan orta koridor Grace maçın yıldızı olmayı başardı. MVP tarafında ise Ian’ın ortada yaptığı Ziggs  seçimi etkili olmadı. Yaklaşık 50 dakika süren ikinci maçta ise objektif hakimiyetini rakibe kaptırmayan MVP galip geldi. Üç Ejder güçlendirmesinin yanı sıra, bir Vadi Alameti, Bir Kadim Ejderha, dört de Baron alan ekip seriye eşitlik getirdi.

Son maçta toparlanan Jin Air, üstün bir performans ortaya koyarak seriden galibiyetle ayrıldı ve sıralamada da rakibin üzerine çıktı. Mücadelenin ardından röportaj alanına gelen başarılı ormancı UmTi, takım koçunun maç öncesi yanına gelip “Galip gelmezseniz saçlarını kazırım.” dediğini ifade etti. Bu açıklamanın ardından internette “Bu yüzden ona baş antrenör diyorlar.” ve “Koçun eski kick boksçu olması bu sözleri daha da korkutucu hale getiriyor.” gibi espriler yapıldı. Promotions’tan uzaklaşmak adına oldukça önemli bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Umti, ilk maçta Ziggs ve Zac karşısında 2v2’miz daha kuvvetli olduğu için rahatça kartopu etkisi elde ettik dedi.

Jin Air, gelecek hafta KSV ve Afreeca karşısında oldukça zorlu iki karşılaşmaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir