League of Legends League of Legends Haberleri

Unicorns of Love’ın 2016 LCS kadrosu belli oldu

Avrupa LCS takımlarından Unicorns of Love, 2016 LCS sezonundaki takımın kadrosunu açıkladı. Daha önce IEM San Jose için kadrosunu duyuran UOL’da göze çarpan tek değişiklik ormancı pozisyonuna Diamondprox’un getirilmiş olması. Kadronun tamamı şu şekilde:

  • Vizicsacsi
  • Diamondprox
  • Fox
  • Steelback
  • Hylissang

Gillius yerine Diamond’ın takıma katılması oldukça büyük bir gelişme. Veteran ormancı, League of Legends tarihindeki en iyi ormancılardan birisi olarak gösteriliyor. Moscow 5’ın Sezon 2’deki mükemmel performansındaki katkısı büyük olan Diamond, inovatif seçimleri ile tanınıyor. Counter-jungle terimini oyuna kazandıran yıldız oyuncu, agresif ve oyunun kontrolünü erkenden eline almaya çalışan bir oyun yapısına sahip. Alex Ich ile Moscow 5/Gambit dönemlerinde harikalar yaratan oyuncunun sonunda doğru kaynaklara ve görece iyi oyunculara sahip olması, Diamond’ın performansını etkileyecektir.

Takımın geri kalanı ise IEM San Jose kadrosundaki oyunculardan oluşuyor. Unicorns of Love’ın üst koridor Vizicsacsi’nin emin ellerindeyken alt koridor ikilisinin performansının LCS başladıktan sonra artacağı görüşündeyiz. Öte yandan Fox’un ise Diamond ile nasıl bir sinerji geliştirecekleri, takımın LCS’teki başarısına doğrudan etki edecektir. SK Gaming’de Svenskeren ile oldukça uyumlu oynayan oyuncunun, veteran ormancı Diamond ile anlaşacağı göz önüne alındığında, Unicorns of Love’dan LCS sezonu için beklentilerimizi yükseltebiliriz.

Takım, Gillius ile Intel Extreme Masters turnuvasında oynamış ve çeyrek finalde Counter Logic Gaming’e ağır bir şekilde yenilmişti. Unicorns’un bu performansı hayranlarında hayal kırıklığına neden olmuştu. Takımın 2016 LCS sezonunda nasıl bir performans göstereceğini hep beraber göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir