League of Legends League of Legends Haberleri

Unicorns of Love’ın yeni ormancısı Loulex oldu

Avrupa LCS takımlarından Unicorns of Love ormancı rolünde değişiklik yaptı.

2016 sezonuna fırtına gibi başlayan Unicorns of Love ekibi ormancı rolünde sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Sezon başlamadan önce yeni bir oluşum içerisine giren UOL’da ormancı olarak veteran Rus oyuncu Diamondprox ile anlaşma sağlanmıştı. Oyuncu takımda iki hafta görev aldıktan sonra Riot Games’in çalışma izni zorunluluğu nedeniyle görevine devam edememişti. Bu olayın ardından UOL’da bir hafta Djoko ormanda görev almıştı. Ligde dördüncü haftaya geldiğimizde ise tekrar ormancı değişikliğine gidilerek Avrupa sunucusunda üst basamaklarda bulunan Rudy kadroya dahil edildi.

Üç hafta süre boyunca Unicorns of Love’da görev alan Rudy normal denilebilecek bir performans ortaya koydu. UOL’da bu zaman aralığında çok önemli galibiyetler alarak ligde üst sıralara tırmandı. Geçen üç haftanın ardından yapılan açıklama ile Rudy ile yolların ayrıldığı ve takımın yeni ormancısının Loulex olduğu duyuruldu. 2015 sezonunda H2K ile Avrupa LCS üçüncülüğü ve Dünya Şampiyonası deneyimi yaşayan oyuncu sık sık eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Basit hatalar yapmaya çok yatkın olan Loulex zaman zaman iyi performans gösterse de bir türlü istikrarı yakalayamamıştı. Sezon bitiminde kadrosunu yenileme kararı alan H2K ekibi de oyuncu ile yollarını ayırma kararı almıştı. Takımdan ayrıldıktan sonra Amerika’ya giden Loulex, Yükselme Ligi’ne çıkmak için mücadele eden takımlarda görev aldı. Profesyonel sahneden uzun süre uzak kalan oyuncunun Unicorns of Love’da nasıl bir performans ortaya koyacağı da kafalarda soru işareti yaratıyor.

Unicorns of Love taraftarları Diamondprox’u tekrar takımda görmek istediklerini dile getirse de bu raddede zor gözüküyor. Son olarak takımın yaptığı açıklamada Loulex’in yedinci haftadan bahar mevsiminin sonuna kadar görev alacağını duyurduğunu da belirtelim.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir