League of Legends

Watch ve Ggoong ZTR e-Sports’a transfer oldu

Najin takımından tanıdığımız Watch ve Ggoong, Çin’in Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan ZTR e-Sports’a transfer oldu. King takımını satın alan ZTR e-Sports, 2016 Yaz Mevsimi’nde LPL’de oynamak için mücadele edecek. Takımın kadrosu şu şekilde:

Üst Koridor: Fan “Skye” Qifang
Orman: Cho “Watch” Jaegeol
Orta Koridor: Yu “Ggoong” Byeongjun
Nişancı: Wang “Y4” Nongmo
Destek oyuncusu: Zuo “Zzjm” Minghao
Üst koridor: Jiang “Cola” Na
Nişancı yedek: Xue “Ao” Changjun
Destek Oyuncusu yedek: Dong “SinkDream” Shichun

Takım kadrosundaki Skye orjinal King takımında oynamış, ardından Royal Never Give Up takımına transfer olmuştu. Y4 ve Zzjm LPSL takımı Star Horn Royal Club’tan transfer olurken Cola, Ao ve SinkDream, 2015 Yaz Mevsimi’nde Team King’in yedek oyuncularıydı. Ayrıca Cola, 2014 yılında Dünya Şampiyonası Finali oynayan Star Horn Royal Club’ın da üst koridor oyuncusuydu. Cola, bu turnuvada oldukça iyi de performans göstermişti.

Team King, 2014 LSPL Yaz Mevsimi’ni kazanara LPL’de oynamaya hak kazanmıştı. 2015 Bahar Mevsimi’ni 7. sırada bitiren takım, Royal Club ve King arasındaki kadro takasından sonra 2015 Yaz Mevsimi’nde LSPL’e düşmüştü.

ZTR yönetimi, bu kadro ile beraber 2014 yılındaki LSPL takımının ritmini yakalamaya çalışacak. Watch ve Goong 2016 LSPL sezonu için 26 Aralık’ta takımla beraber çalışmaya başlayacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.