League of Legends

Wild Card All-Star oylaması başlıyor

Dünya Şampiyonası’nın ardından Aralık ayı içerisinde düzenlenecek olan All-Star ekinliği öncesinde, Kasım ayı içerisinde düzenlenecek olan ve kazanan Wild Card ülkesinin All-Star etkinliğinde boy göstereceği, Wild Card All-Star (IWCA) turnuvasının oylama aşaması başladı.

7 ülkenin yarışacağı Wild Card All-Star turnuvası, bölgelerin en yetenekli oyuncularını bir araya getirecek. Yapılacak oylamalar sonucu, rüya takımlarını ortaya çıkaran 7 bölge (Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika, Okyanusya, Türkiye ve Uzakdoğu Asya) 23-29 Kasım tarihleri arasında Avustralya Melbourne’deki 7.500 kişi kapasiteli Margaret Court Arena’da kozlarını paylaşacak.

5’e 5 Sihirdar Vadisi maçlarının haricinde 1’e 1 kapışmalar ve farklı yarışmaların da gerçekleşeceği mücadeleler sonucu en çok puanı toplayan takım Wild Card All-Star Turnuvası’nın şampiyonu olacak ve 10-13 Aralık tarihleri arasında Los Angeles’taki Kuzey Amerika LCS stüdyolarında gerçekleşecek All-Star Etkinliği’ne katılmaya hak kazanacak.

Türkiye adına mücadele edecek oyuncuları ise oylarımızla seçeceğimiz etkinlik öncesi, oy verme işlemi bugün itibariyle başladı. Sizde sevdiğiniz, desteklediğiniz oyuncları All-Star etkinliğinde görmek istiyorsanız oy vermekten çekinmeyin. Koridorlara göre dağılan oyunculara oy vermek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Gün içerisinde bir kere oy verildiğini hatırlatalım. Oylama kuralları ve diğer bilgiler için lolespor adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üst Koridor oylaması

Ormancı oylaması

Orta Koridor oylaması

Nişancı oylaması

Destek oylaması

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.