League of Legends League of Legends Haberleri

Yampiri Yengeç’e nerf geliyor

Son yamada aldığı değişikliklerle oyundaki dengeleri değiştiren Yampiri Yengeç, gelen tepkiler üzerine Riot Games tarafından nerf’leniyor.

8.10 yamasının en ses getiren değişikliği şüphesiz Yampiri Yengeç’te oldu. Can miktarı, sağladığı deneyim ve altın miktarı hatrı sayılır miktarda artırılan orman canavarının, ilk ortaya çıkış zamanı da 2. dakikaya çekilmişti. Bu değişiklikler ormandan ziyade solo koridorları da etkiledi. Öyle ki orta koridor şampiyonlarına Çarp sihirdar büyüsü alınıp 2. ve 3. seviyelerde ormana baskına gidildiğini görmeye başladık. Şimdi ise 8.11’de Yampiri Yengeç’in OP’liğinin bir miktar azaltılacağı duyuruldu.

League of Legends forumlarında oynanış kısmında açıklama yapan Riot Games, önemli değişikliklerin haberini verdi. Bunlar arasında ise ilk sırada Yampiri Yengeç yer alıyordu. Oyuncular, profesyoneller ve yayıncılar tarafından sıklıkla eleştirilen değişikliklerde az da olsa geri adım atan şirket, can ve tecrübe kısımlarına şimdilik müdahale etmese de orman canavarının ortaya çıkış dakikasında farklılığa gidildi. Gelecek hafta oyuna eklenecek 8.11 yamasıyla Yampiri Yengeç bundan böyle 15 saniye daha geç ortaya çıkacak. Planların açıklanması sonrası reddit vb sitelerde değişikliğin hiçbir etki yaratmayacağı eleştirileri yapıldı.

espor yazarı, avukat

2 Comments

  • Mehmet 26 Mayıs 2018

    Kolay gelsin pyke ne zaman çıkıcak Tr ye

    • Baran Varlık 29 Mayıs 2018

      8.11 yamasında gelmesi bekleniyor. Ayrıca teşekkürler :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir