League of Legends League of Legends Haberleri

Yeni şampiyon Qiyana görücüye çıktı

League of Legends’ın yeni şampiyonu Qiyana, animasyonları ve yetenekleriyle birlikte oyuncuların beğenisine sunuldu.

Yeni şampiyon Qiyana, elementler konseptinde üretilmiş bir şampiyon olarak karşımıza çıktı. Karakter, oyun içinde 3 farklı element seçebilecek. Bunlar: Nehir, Duvar ve Çalı. Qiyana, Vadi’de bu 3 elementten aldığı güçle birlikte bir hayli değerli bir hale gelecek. Yapılan yorumlara bakarsak şampiyon ormancı rolünde kullanılacak. Şampiyonun yetenek isimlerinin dilimizdeki versiyonları ise henüz belli değil.

Pasif

Rakibe yapılan ilk saldırı ekstra hasar verir. Pasifin bekleme süresi, yeni bir elemetn seçildiğinde sıfırlanır.

 

Q Yeteneği

Qiyana, önünde bulunan alanı biçerek hasar vurur. Eğer ki silahı bir element kullanıyorsa, yetenek atışı daha uzağa gider ve bir süre sonra patlayarak ekstra hasar verir.

Nehir: İsabet eden rakipleri sabitler.

Duvar: Canı az olan rakiplere daha fazla hasar verir.

Çalı: Hareket hızı veren gizli bir iz yaratır.

 

W Yeteneği

Çalı,  Nehir veya Duvar’dan birini seçerek ileri atılır ve farklı güçler elde eder. Seçtiği elemente yaklaşınca ekstra hasar, hareket hız ve saldırı hızı kazanır.

 

E Yeteneği

Qiyana kısa bir mesafedeki rakibine doğru atılır ve hasar verir.

 

R Yeteneği

Qiyana, bir şok dalgası yollar ve şok dalgasının çarptığı rakipler uzağa itilir. Bu şok dalgası Nehir, Duvar veya Çalı’dan herhangi birine çarparsa patlayarak ekstra hasar verir.

Şampiyonun yetenekleri ve animasyonları bu şekilde olacak. Önümüzdeki günlerde League of Legends Türkiye’den yapılacak bildirimle yeteneklerin Türkçe isimleri de belli olacaktır. Bakalım yeni şampiyonun oyuna etkisi ve oyuncuların ilk deneyimleri nasıl olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir