League of Legends League of Legends Haberleri mix

ZionSpartan, Counter Logic Gaming’de

Sezon sonu alınan kötü sonuçlardan ve bunun sonucu LCS’i son sıralarda bitirdikten sonra, CLG’de değişim, artık kaçınılmazdı. Avrupa’dan transfer ettikleri orman oyuncusu “Dexter”ın takımdan ayrılması, ilk adım olarak görülmüştü. Görünen o ki ikinci adım da üst koridor oyuncusu hakkında gerçekleşti.

Kore’den transfer edilen ve eski CLG koçu “MonteCristo”nun kendisini çok övdüğü “Seraph”ın beklentileri karşılayamamasından dolayı takımdan ayrılması bekleniyordu. Keza Dignitas takımının koçu “Scarra”nın CLG’nin koçluğuna getirildikten sonra kendisi ile beraber eski Dignitas üst koridor oyuncusu ZionSpartan’ı da takıma katacağı söylentileri uzun zamandır ortadaydı. Sonunda bu söylentiler resmiyete kavuşmuş oldu ve takım, internet sitesinden bu haberi duyurdu.

Resmi haberde “CLG, ZionSpartan’ı üst koridor oyuncusu olarak tanıtmaktan mutluluk duymakta. Kendisi Kuzey Amerika’daki en iyi üst koridor oyuncularından.” açıklaması yapıldı. Bunun yanı sıra CLG, Seraph ile tekrar sözleşme imzalamama kararı aldı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir