Oyun

Epic Games Store’da 1 Şubat’a Ait Ücretsiz Oyun Ortaya Çıktı

Epic Games Store, yeni bir bedava oyun sunarken, aynı zamanda 1 Şubat’ta hayranların dijital kütüphanelerine ekleyebilecekleri oyunların detaylarını da onaylıyor.

Epic Games Store, 1 Şubat ile 8 Şubat arasında kullanıcılarına Doors: Paradox adlı oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Platform, her perşembe yeni bir bedava oyun vererek, kullanıcıların gelecek hafta için beklentilerini şekillendiriyor.

Hâlihazırda Epic Games Store’da ücretsiz olan oyun Infinifactory, 1 Şubat’a kadar kullanıcıların dijital kütüphanelerine eklemelerine açık.

Infinifactory, eleştirmenlerden karmaşık yorumlar alsa da topluluktan oldukça pozitif geri dönüşler kazandı. Steam’de “Ezici Derecede Olumlu” bir dereceye sahip olan bu sandbox bulmaca oyunu, kullanıcılardan büyük beğeni topluyor. Infinifactory, oyuncuların “uzaylı derebeyleri” için fabrikalar inşa ettiği bir konuya sahip ve içeriğiyle dolu. Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak edinmek, oyuncular için kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak görülüyor.

Infinifactory, Epic Games Store’da 1 Şubat saat 10.00’a kadar bedava olarak sunuluyor ve bu sürenin sonunda, 1 Şubat’tan itibaren Doors: Paradox adlı oyun ücretsiz olarak yerini alacak.

Doors: Paradox, 1 Şubat’tan 8 Şubat’a kadar erişilebilir olacak ve oyuncuların her bulmacayı çözmelerine yardımcı olacak ipuçlarını ve faydalı nesneleri keşfedebilecekleri, “el yapımı bulmaca oyunudur. Doors: Paradox, Infinifactory’ye kıyasla daha kısa bir oyun olmasına rağmen, bulmaca severler tarafından olumlu karşılanmış ve Steam üzerinde “Çok Olumlu” bir değerlendirmeye sahiptir.

Infinifactory (25 Ocak – 1 Şubat) ve Doors Paradox (1 Şubat – 8 Şubat) arasında geçiş yaparken, Epic Games Store’un son bedava oyun teklifleri bulmaca oyunu severler için oldukça heyecan verici. Epic Games Store, her sene farklı türdeki oyunları ücretsiz sunuyor, dolayısıyla bulmaca oyunlarına ilgi duymayanlar da önümüzdeki haftalarda kendilerine hitap eden oyunları bulabilirler. Epic Games Store’un gelecek ücretsiz oyun teklifleri her zaman merak konusu; platform, AAA seviyesindeki popüler oyunlardan daha az bilinen indie oyunlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor, bu yüzden hayranların yenilikleri takip etmeleri faydalı olacaktır.

Epic Games Store’a ulaşmak için…

”Daha Fazla Habere Ulaşmak İçin Tıklayın.”

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir