Haber

Sons of The Forest 24 Saatte 2 Milyon Satmayı Başardı

Son zamanlarda açık dünya hayatta kalma korku oyunu Sons of The Forest oyunun muhtemelen çok popüler olduğunu duymayan kalmamıştır. The Forest’un devamı niteliğinde olan oyun, bir günde 2 milyondan fazla kopya sattı. Sons of The Forest, yeni işleme ve ışıklandırma teknikleri kullanarak Unreal Engine 4 tarafından destekleniyor.

Endnight ekibi, Twitter üzerinden yaptıkları paylaşımda, “Herkese merhaba. ‘Sons Of The Forest’ Erken Erişim yolculuğumuzda bize katılanlara teşekkür ederiz. İlk 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattık ve önümüzdeki haftalarda oyunculara sunacaklarımız için çok heyecanlıyız.” dedi. Oyuncular bu oyunda üsler ve başka yapılar inşa edebiliyor. Oyun, yeni düşman türleri vaat ediyor ve yeni bir canavar ve yamyam türüne sahip. Oyuncular ayrıca birkaç kullanılabilir ateşli silah elde edebilirler, ancak mühimmat sınırlı olacaktır. Bununla birlikte, savaş sistemi, göğüs göğüse çarpışmaya odaklanmaya devam ediyor.

Oyun şu anda Erken Erişim aşamasında olduğu için, halihazırda satılan 2 milyon kopya, oyun etrafındaki heyecan hakkında çok şey anlatıyor. Endnight Games’in hızlı iyileştirmeler yapmaya devam etmesi ve oyunun Erken Erişim aşamasında çok uzun süre kalmaması umuluyor. Sonuç olarak, Sons of The Forest, yeni işleme ve ışıklandırma teknikleri, yeni düşman türleri ve yapı inşa etme özellikleriyle hayatta kalma korku türüne benzersiz ve heyecan verici bir katkı sunacak çok beklenen bir oyun.

Eğer serinin önceki oyunu hakkında hiçbir fikriniz yoksa endişelenmeyin daha önceki oyunun konusu ve oynanışı açısından sizlere kısa bir paragraf hazırladık.

The Forest, hayatta kalma korku oyunudur ve Endnight Games tarafından geliştirilmiştir. Oyun, uçak kazası geçiren bir karakterin, kendisini bir adada bulmasıyla başlar. Karakterimiz, adada keşfettiği ormanda yalnız kalmıştır ve tek amacı hayatta kalmaktır. Ancak, ormanın derinliklerinde gizlenen yamyamlar ve tehlikeler, hayatta kalmak için karakterimize engel olacaktır.

Oyuncular, ormanın zorlu koşullarında hayatta kalmak için yiyecek ve barınak bulmalı, su kaynaklarına erişmeli ve çeşitli kaynaklar toplamalıdır. Oyuncular, çevredeki kaynakları kullanarak kendi barınaklarını inşa edebilir ve savunma sistemleri oluşturabilirler. Ayrıca, oyuncular, adada gizli gizemleri keşfederek, adanın geçmişine ışık tutabilirler.

Oyuncular, yamyamlarla savaşmak zorunda kalacaklar ve silah yapmak için çevredeki malzemeleri kullanacaklar. Ancak, savaşın sonucu, oyuncuların oyun dünyasındaki kararlarına ve becerilerine bağlı olacaktır. The Forest, gerilim dolu oynanışı, keşif ve hayatta kalma unsurları ile oyunculara zorlu bir deneyim sunmaktadır.

2023 Yılında Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

 

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.