PUBG PUBG Haberleri

PUBG’ye yeni bir güncelleme geldi

PUBG’de son günlerde ortaya çıkan ölü karakterleri loot’layamama ve takım arkadaşlarını maça davet edememe problemleri yeni bir yamayla çözüldü.

Son dönemin şüphesiz en popüler oyunu PUBG, ortaya çıkan bug’ları ve diğer problemleri çözmeye devam ediyor. Optimizasyon sorunları ve oyun içindeki küçük onlarca bug hala çözülmeyi beklerken, Bluehole bugün yayınladığı bir güncelleme ile geçtiğimiz günlerde oyuncuların canını oldukça fazla sıkan ölü karakterleri loot’layamama ve takım arkadaşlarını lobiye davet edememe sorunlarını büyük ölçüde düzeltti.

Bilindiği üzere oyuna gelen son büyük yama, ciddi problemleri de beraberinde getirmişti. Özellikle oyun başında FPS’in çok fazla düşmesi ve bu anlarda karakter kontrolünü sağlamanın zorlaşmasının yanında, oyuncular öldürdükleri rakipleri loot’larken adeta bilgisayarları donuyordu. Bunun yanında bazı kullanıcılar takım arkadaşlarını lobiye davet edemediklerinden, haliyle de squad olarak oyuna girememekten dert yanıyordu. Bugün oyuna ufak bir yama getiren Bluehole, bu problemlerin büyük ölçüde çözüldüğünü sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Yaklaşık bir saat önce aktif hale getirilen yama, Steam istemcisinin yeniden başlatılması sonrası indirilebilir hale geliyor.

espor yazarı, avukat

1 Comment

  • Kadir 23 Ocak 2018

    Teşekkürler, bilgilendirici bir makale olmuş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir