PUBG PUBG Haberleri

PMGC 2022 Son Şans’da İlk Gün Maçları Tamamlandı

Son Şans Aşamasında İlk Gün Maçları Tamamlandı

PMGC 2022 ’de Son Şans aşaması ilk gün maçları bugün oynanan 6 maç ile tamamlandı. Büyük Finale kalmanın son yolu olan Son Şans aşamasında temsilcimiz Beşiktaş Espor günü 31 puan ile 12. sırada tamamladı. Yarın tamamlanacak Son Şans aşamasında temsilcimiz ilk 5 sıralamaya girmek için mücadele edecek.

PMGC 2022 Elemeleri Yarın Tamamlanıyor

Grup aşaması, Tutunma aşaması ve Son Şans aşaması olmak üzere 3 eleme bulunan PMGC 2022’de eleme serüveni yarın oynanacak 6 maç ile tamamlanacak. 16 takımın mücadele ettiği lobide tek hedef ilk 5 sıraya girip Cakarta’da yapılacak Büyük Final biletini kapabilmek. Yarın oynanacak 6 maç sonunda tamamlanmış olacak Büyük Final lobisine (buradan) ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş’tan Son Dans

Yarın tamam mı devam mı maçlarına çıkacak Beşiktaş Espor, Fire Flux ve S2G ile birlikte Büyük Finalde yer alabilir. Bugün oynanan mücadelelerde ise günün ilk maçında istediği performansı sergileyemeyen temsilcimiz 1 öldürme puanı ile lobiden ilk elenen takım olmuştu. Günün ikinci maçında şaha kalkan Beşiktaş 4 öldürme puanı ile haritayı kazandı ve ilk 5’e göz kırptı. Günün kalan maçlarında etkili olamayan Beşiktaş Son Şans aşamasının ilk gününü 31 puan ile 12. sırada tamamladı. 5. ile arasında sadece 20 puan fark olan temsilcimize yarın oynayacağı 6 maçta başarılar diliyoruz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir