VALORANT

G-Loot VALORANT Clash – Grand Finals’a katılacak 16 takım ve kadroları

G-Loot organizasyonu tarafından düzenlenen G-Loot VALORANT Clash – Grand Finals turnuvasının katılacak kadroları tamamlandı.

Turnuvaya katılacak takımlar arasında Türkiye VALORANT ekosisteminin uzun süredir yeni yapılanma amaçıyla turnuvalara katılmayan takımlarından BBL Esports’un oluşu turnuvanın, taraftarlar tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmesine neden oldu.

FUT Esports da davetli takımlar arasında

Ülkemizin en başarılı takımlarından FUT Esports da bu turnuvaya davetli takımlar arasından katılan 4 takımdan biri oldu. BBL Esports ve FUT Esports dışında davetli diğer iki takım ise Giants ve Natus Vincere.
Galatasaray Espor ve Fire Flux Esports ekipleri ise G-Loot Showdown aşamasında gösterdikleri başarılı performans ile ana etkinliğe katılmaya hak kazandı.
IF Parla Esports ekibi G-Loot Showdown Turnuvası finalinde Bonk ekibi ile karşılaştı, mücadeleden 2-1’lik yenilgi ile ayrılan temsilcimiz G-Loot VALORANT Clash – Grand Finals aşamasına yine de yükselmeyi başardı.

Turnuva başlangıç tarihi olarak 15 Kasım olarak belirtilirken bitiş tarihi ise 27 Kasım olarak belirtildi.

Giants
Oyuncular

  • Adolfo “Fit1nho” Gallego
  • Aaro “hoody” Peltokangas
  • Žygimantas “nukkye” Chmieliauskas
  • Emir “rhyme” Muminovic
  • Kirill “Cloud” Nehozhin
Koç Ekibi

  • Daniil “pipsoN” Meshcheryakov
BBL Esports
Oyuncular

  • Ali Osman AsLanM4shadoW” Balta
  • Doğukan “QutionerX” Dural
  • Mehmet “Turko” Özen
  • Eren “Brave” Kasırga
  • Efe “Elite” Teber
Koç Ekibi

  • Berke “Vlad” Kantürk
FUT Esports
Oyuncular

  • Buğra “mojj” Kiraz
  • Doğukan “qRaxs” Balaban
  • Konur “qw1” Şahin
  • Furkan “MrFaliN” Yeğen
  • Ata “ATAKAPTAN” Tan
  • Serhat “Muj” Yüksel
Koç Ekibi

  • Eray “GAIS” Sarıkaya
Natus Vincere
Oyuncular

  • Kyrylo “ANGE1” Karasov
  • Andrey “Shao” Kiprsky
  • Pontus “Zyppan” Eek
  • Dmitry “SUYGETSU” Ilyushin
  • Mehmet “cNed” İpek
Koç Ekibi

  • Erik “d00mbr0s” Sandgren
  • Oliwer “LATEKS” Fahlander
Team Heretics
Oyuncular

  • Wassim “keloqz” Cista
  • Óscar “mixwell” Colocho
  • Aleksander “zeek” Zygmunt
  • Ričardas “Boo” Lukaševičius
  • Auni “AvovA” Chahade
Koç Ekibi

  • Neil “neilzinho” Finlay
  • Brandon “weber” Weber
Team Vitality
Oyuncular

  • Jokūbas “ceNder” Labutis
  • Santeri “BONECOLD” Sassi
  • Michał “MOLSI” Łącki
  • Tomas “Destrian” Linikas
  • Karel “Twisten” Ašenbrener
Koç Ekibi

  • Salah “Salah” Barakat
  • Harry “Gorilla” Mepham
  • Joseph “Strong” Edwards
Bonk
Oyuncular

  • Malkolm “bonkar” Rench
  • Hakan “DESTRUCT1VEE” Lekesizer
  • Kimmie “Kicks” Laasner
  • Elric “juseu” Belland
  • Georgio “Keiko” Sanassy
Koç Ekibi

  • Andrey “Engh” Sholokhov
IF Parla Esports
Oyuncular

  • Naci Enes “Jlerst” Yıldırım
  • Toprak “lauress” Kaynak
  • Uğur “Ruxic” Güç
  • Soner Eren “jeyj7y” Kent
  • Sermet “Masic” Demirer
Koç Ekibi

  • Arda “Epic” Yıldız
Fire Flux Esports
Oyuncular

  • Volkan “socialblEE” Yonal
  • Emre “sterben” Demirci
  • Emre “JN3v1cEEE” Bekçe
  • Eray “yetujey” Budak
  • Mert “Wo0t” Alkan
Koç Ekibi

  • Salih “marqnue” Onaran
  • Erim “Mavera” Sasal
team hz
Oyuncular

  • Ion “alain” Miscu
  • Anton “Anoxai” Sobolev
  • Adel “dreAms” Smirnov
  • Artem “tellfeenzo” Pashkov
  • Alexander “Kleimon” Gushin
Koç Ekibi

KPI Gaming
Oyuncular

  • Jon “jonba” Baraiazarra
  • Peter “shhhack” Belej
  • Álvaro “kyrrz” Diego
  • Vitaliy “B1SK” Emelyanov
  • Artem “insider” Puzanov
Koç Ekibi

  • Aleksey “slk” Lynksov
TENSTAR
Oyuncular

  • Wojciech “Stix” Chamielec
  • Michał “Buld” Sokal
  • Jakub “maniek” Mańkowski
  • Kacper “kacpi” Wolski
  • Kamil “krytyq” Dudek
Koç Ekibi

LANPACAN
Oyuncular

  • Lukas “feqew” Petrauskas
  • Aurimas “Dreamas” Zablockis
  • Vilius “krea6oN” Malinauskas
  • Nerijus “Magicianas” Vasiliauskas
  • Goquu
Koç Ekibi

Galatasaray Espor
Oyuncular

  • Mert “MerSa” Saatcı
  • Cenk “CombatRy” Erşahin
  • Kadri “Docent” Vatandaş
  • Can “Touven” Eryıldız
  • Utku Onur “DeadInk” Aydın
Koç Ekibi

  • Timur ”bishop” Şengül
The Barbers
Oyuncular

  • Adam “ec1s” Eccles
  • Niko “polvi” Polvinen
  • Johan “Meddo” Lundborg
  • James “Kryptix” Affleck
  • Niels “luckeRRR” Jasiek
Koç Ekibi

Divinity
Oyuncular

  • Artur “pyrolll” Minin
  • George “Optimist” Kazmin
  • Ivan “ALLIN” Yukin
  • Vadim “Tian” Filkin
  • Andrey “kENZ” Efimov
Koç Ekibi

  • Andrey “Anishared” Keretsman

 

  • Turnuvada geçtiğimiz sezon Fenerbahçe Espor’da koçluk yapmış Arda “Epic” Yıldız, yeni takımı IF Parla Esports’ta; genç oyuncu Efe “Elite” Teber ise BBL Esports’ta mücadele edecekler.
  • IF Parla takımında eleme maçları boyunca Fenerbahçe Espor oyuncusu Jonx stand-in olarak yer aldı.
  • IF Parla takımında turnuva boyunca Masic forma giyinecek.
  • IF Parla Esports’un ana koçu Afronfire, askerlik sebebiyle turnuvada yer almayacak.
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.