VALORANT Team Galakticos Mavera VALORANT

Team Galakticos VALORANT için tekrardan Mavera İle Anlaştı!

Türkiye’nin köklü espor kulüplerinden olan ve geçtiğimiz hafta da tarihinin ilk büyük finalini oynayan Team Galakticos final sonrasında koçları Erim “Mavera” Sasal ile yollarını ayırmıştı. Yol ayrılıkları bununla da kalmamıştı, Galakticos yedek oyuncuları Krostaly ve bir diğer koçları olan Mustafa “aegroN” Sarıoğlan ile yollarını ayırdığını da ayrıca bu süreçte duyurdu. Ardından ise dün yani 19 Nisan tarihinde Galakticos kendi twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Mavera ile tekrardan anlaştıklarını fakat bu sefer as koç olarak kadroda olacağını duyurdu.

Mavera ve Galakticos | VALORANT

Mavera uzun bir süredir sessizken Team Galakticos’a play-off’ların başlangıcında katıldı. Mavera ve koç ekibi ile uzunca çalışan Galakticos VALORANT Birlik Ligi Split 1 lig aşamasını performanslarını play-off’lara taşımayı da başardı ve finale kadar geldi. Finalde uzun süredir şampiyonluk bekleyen Fire Flux Esports’a 3-0 mağlup olsalarda oyun içindeki değişiklikler çalışıldığını ve Mavera’nın etkisi olduğunu gösteriyordu.

Team Galakticos asistan koç başvuruları

Team Galakticos bugün sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşım ile VALORANT kadrolarına başvuru ile asistan koç alacaklarını duyurdu. Buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Team Galakticos ve Mavera’ya VALORANT Birlik Ligi Split 2 için başarılar dileriz.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir