Haber

Heroes of The Storm’a üç yeni kahraman geliyor

Blizzard, 9 Ağustos’a kadar sürecek Gamescom etkinliğinde Kharazim, Rexxar ve Artanis kahramanları ile yeni bir haritanın tanıtılacağını duyurdu.

Çiçeği burnunda MOBA’mız Heroes of The Storm gelişimini büyük bir hızla sürdürmeye devam ediyor. İlk önce haritaya bakalım:

Infernal Shrines

Haritamızın tasarımı küçük değişiklikler dışında Battlefield of Eternity ile neredeyse birebir aynı. Fragmanda da görebiliyoruz bunu. Oynanış tarzı farklı olacak tabii ki. Sky Temple’daki gibi tapınaklar açılacak ve buradan küçük iskeletler( Haunted Mines’taki ghoullar) çıkacak. Onları öldürdükten sonra tapınaktan “Punisher”lar çıkacak. Farklı etkileri ve hasarları olan Arcane, Mortar, Frozen şeklinde üç farklı Punisher olacak. Bu Punisherların diğer Bosslardan farkı ilk önce düşman kahramanları hedef alması. Yani dümdüz önüne bakmadan kuleye hasar vurmayacak, yakınında düşman kahraman gördüğünde ona saldırıp, yeteneklerini kullanacak. Merakla bekliyoruz.

Şimdi kahramanlara gelelim, Blizzard yaptığı açıklamada fırtınaya kapılabilecek onlarca kahramandan 3 tanesini duyurdu. Heroes of the Storm’a gelecek ilk yeni kahramanımız Kharazim ile başlayalım:

Kharazim

Kendisi Diablo evreninden geliyor. Ivgorod’un Rahibi. Mobil bir hero, takım arkadaşlarının canını yenileyebiliyor. Oyunun başında seçeceğimiz pasif ise oyun tarzımızı belirliyor. Bunlar:

Iron Fists: Ekstra otomatik atak hasarı.
Transcendence: Yakın dövüşte kendi canını yeniler.
Insight: Mana yeniler.

kharazimqq

Rexxar

Azeroth’un efsanevi hayvan yetiştiricisi, Hearthstone’un kanseri Rexxar sadık hayvanı Misha ile fırtınaya katılıyor. Fırlatacağı baltalarla ve Misha ile menzilci bir tank olarak oyunda güzel görüntülere yol açacağı kesin.

rexxar

Artanis

Artanis ile fırtınadaki Starcraft evreninde Tank boşluğu kapanmış olacak.

Artanis_SC2_Head3

Protoss lideri ve diğer yeni kahramanlarla ilgili gelişmeleri açığa çıktıkça paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir