"Midnight Ghost Hunt" Oyunu, Epic Games Store'da Ücretsiz! 5mid AI Epic Games

“Midnight Ghost Hunt” Oyunu, Epic Games Store’da Ücretsiz!

Son zamanların popüler oyunlarından “Midnight Ghost Hunt”, Epic Games Store’da bu haftanın ücretsiz oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 1 Haziran’dan 8 Haziran’a kadar oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yeni Güncelleme ile Yeni Özellikler Geliyor

“Midnight Ghost Hunt” oyunu, oyuncularına sürekli olarak yeni deneyimler sunmayı hedefliyor. Son güncelleme ile birlikte oyun, yeni bir harita, yeni kahraman eşyaları, Hunter ve Ghost skinleri, bot iyileştirmeleri ve yeni bir ilerleme tier sistemi gibi bir dizi yeni özellik kazandı.

Sistem Gereksinimleri

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

  • İşlemci: Intel i3-4130 veya AMD Ryzen 3
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580 veya eşdeğer, en az 4GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11

Bu gereksinimler, oyunun sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için gereklidir. Daha iyi bir oyun deneyimi için, bu gereksinimlerin üzerinde bir sistem özellikleri önerilir.

Oyunun Hikayesi

“Midnight Ghost Hunt” bir hayaletli saklambaç çok oyunculu oyunudur. Oyunda, lanetli bir dizi mekanda bekleyen acımasız ruhlar koridorları dolaşır. Onları yok etmekle görevlendirilenler ise dişli hayalet avcılarıdır. Oyuncular, ya hayalet avcısı olarak ya da hayalet olarak oynayabilirler. Hayaletler, gecenin sonuna kadar saklanmayı başarırsa, masalar döner ve avcılar av haline gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir