5mid Bülten Oyun

Amazon Prime Gaming Kasım 2023 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Amazon, Kasım 2023’te Prime Gaming kullanıcılarına gelecek ücretsiz oyunların bir sonraki turunu duyurdu. Her zaman olduğu gibi oyuncular yeni oyunları ay boyunca indirebilecekler ve Prime Gaming üyesiyseniz göz atmak isteyeceğiniz birkaç oyun var. Ekim ayı ürkütücü oyunlar getirirken, bu ayın serisinin bir teması yok gibi görünüyor, ancak listede birkaç klasik büyük vuruş var. Oyuncular, 2 Kasım’dan itibaren dokuz oyunun tamamı yayınlanana kadar her Perşembe yeni oyunlara erişebilecekler.

Bu ayın listesinde iki klasik oyun yer alıyor: Rage 2: Deluxe Edition ve Star Wars: Knights of the Old Republic. Bu iki oyunun yanında Centipede: Recharage, Behind the Frame: The Finest Scenery, The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos, Black Widow: Recharged, Orten Was The Case ve Caverns of Mars: Recharged. Belirtildiği gibi, hediyeler 2 Kasım’da Epic Game Store’da Rage 2 ile başlayacak ve 30 Kasım’a kadar devam edecek.

Kasım 2023’te Prime Gaming’e katılan her ücretsiz oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için her birinin açıklamalarını ve fragmanlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Rage 2: Deluxe Edition

“Toplum, kanun ve düzenden yoksun bu distopik dünyada adalet için öfkelenin. Oyuncular, çorak toprakların son korucusu Walker rolünü üstlenerek çılgın araç savaşlarını deneyimleyecek, acımasız çorak toprakları yerle bir edecek ve The Authority’yi yok edecek araçları ve teknolojiyi toplamak için sadist çetelerle savaşacak.”

Centipede: Recharged

“30 benzersiz mücadele ve hiç bitmeyen bir arcade modu içeren bu eski tarz klasikte böcekleri yok edin, yüksek puanlar kazanın ve Megan McDuffee’nin orijinal müziğiyle coşun.”

Evan’s Remains

“Dahi çocuk Evan’ın kayboluşunu çözmek ve onu güvenli bir şekilde eve getirmek için gönderilen bir kahraman olan Dysis olarak karmaşık bulmacaları çözün.”

Behind the Frame: The Finest Scenery

“Oyuncular çeşitli bulmacaları çözmek için fırça darbelerini kullanarak hevesli bir sanatçının başyapıtını tamamlamasına yardımcı olurken, Miyazaki/Studio Ghibli görsellerinden ilham alan duygusal bir şans ve sanat hikayesini ortaya çıkarın. Prime Gaming üyeleri oyunun VR versiyonuna da sahip olabilirler.”

Star Wars: Knights of the Old Republic

“Jedi Düzeni’nin son umudu sensin. Cumhuriyeti kurtarma görevinde Güç’ün müthiş gücünde ustalaşabilecek misin? Yoksa karanlık tarafın cazibesine mi kapılacaksın? Kahraman ya da kötü adam, kurtarıcı ya da fatih… Tüm galaksinin kaderini tek başına sen belirleyeceksin!”

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos

“Bu esprili ama bir o kadar da zorlu taktiksel RPG’de oyuncuların beklenmedik ve sakar kahramanlardan oluşan bir ekibe liderlik etmesi gereken fantastik evrende sürprizler ve komikliklerle dolu bir macera yaşayın.”

Black Widow: Recharged

“Kült klasik çift çubuklu nişancı oyununun bu enerjik canlandırmasında örümcek ağınızı bir böcek sürüsünden koruyun, oyuncular solo modu seçebilir veya 30 yoğun mücadelede yerel işbirliği için bir arkadaşlarıyla takım kurabilir ve sonsuz arcade modunu deneyimleyebilir.”

Orten Was The Case

“Bir zaman döngüsünde sıkışmış olarak uyanan beklenmedik bir kahraman olan Ziggy olarak, potansiyel olarak tüm dünyayı yok edebilecek tehditkar bir planı engellemek gibi zorlu bir görevi üstlenin.”

Caverns of Mars: Recharged

“Düşman üssünü yok etmek için Mars yüzeyinin altındaki tünelleri keşfedin. Oyuncular enkazdan kaçacak, engelleri temizleyecek ve düşmanları patlatacak, tüm bunları yaparken de düşman bölgesine yüksek hızlarda inerken mühimmatlarını koruyacaklar.”

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir