Black Clover 5mid Bülten Anime - Manga

Black Clover Manga Dönüş Tarihini Onayladı

Black Clover haftalık programından çıkalı yıllar olmuş gibi geliyor. Bu yılın başlarında Shonen Jump, Jump Giga’nın kontrolü ele almasıyla büyülü mangaya veda etti. Asta’nın başını ya da kuyruğunu görmeyeli aylar oldu, ancak bu yakında değişecek. Ne de olsa Jump Giga’nın yeni bir bölümü yolda ve Aralık sonunda yayınlanacak.

Konuyu bilmeyenler için Black Clover aylardır devre dışı. Bu yılın başlarında Black Clover’ın Weekly Shonen Jump’tan Jump Giga’ya geçtiğini doğrulayan haberler yayınlanmıştı. Bu büyük hamle Black Clover’ın yılda dört bölüm yayınlayacağı anlamına geliyordu ki bu da önceki haftalık yayınından büyük bir değişim demekti. Elbette okuyucular Black Clover’ın neler yaptığını görmek için sabırsızlanıyor.

Black Clover

Görünüşe göre, yaratıcısı Yuki Tabata oldukça meşgulmüş. Jump Giga, Black Clover 369. bölümü 25 Aralık’ta yayınlayacak. Bu bölüm 28 sayfadan ve birkaç renkli sayfadan oluşacak. Japonya’daki hayranlar için Jump Giga dergisi, geri dönüşü kutlayan özel bir Black Clover posteriyle birlikte gelecek. Gördüğünüz gibi, dergi Asta’nın ekibine katılması için çok heyecanlı.

Şu ana kadar Black Clover’ın ne kadar daha devam edeceği konusunda bir fikrimiz yok, ancak Tabata’nın daha iyi bir çalışma programına sahip olmasını umuyoruz. Haftalık manga yayınlamanın getirdiği zorlukları aşmanın bir yolu yok. One Piece’ten My Hero Academia’ya, manganın en iyi serilerinden bazıları haftalık yayınlandıkları için defalarca üretim sorunlarıyla karşılaştı. Tabata, Black Clover’ı üç ayda bir yayınlamaya iten şeyin yorucu iş-yaşam dengesi olduğunu itiraf etti. Şimdi, hayranlar bu değişimin Tabata’ya nasıl yardımcı olduğunu görmeye hazır, bu nedenle 369. bölüm için beklentiler yüksek.

Eğer henüz Black Clover’a yetişemediyseniz, hazırlanmak için birkaç haftanız var. Black Clover mangasını Manga Plus uygulamasında bulabilirsiniz. Tabata’nın serisi hakkında daha fazla bilgi için resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Büyünün her şey olduğu bir dünyada, Asta ve Yuno aynı gün bir kilisede terk edilmiş halde bulunurlar. Yuno olağanüstü sihirli güçlere sahipken, Asta bu dünyada sihri olmayan tek kişidir. On beş yaşına geldiklerinde her ikisi de grimoire, yani sahibinin sihrini güçlendiren büyü kitapları alır. Asta’nınki, rakibinin büyülerini etkisiz hale getiren ve geri püskürten nadir bir Anti-Büyü Grimoire’udur. Zıt ama iyi rakipler olan Yuno ve Asta, ortak hayallerine ulaşmak için en zorlu mücadelelere hazırdır: Büyücü Kral olmak. Vazgeçmek asla bir seçenek değildir!”

Bu Black Clover güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Manganın geri dönüşüne hazır mısınız? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir