5mid Bülten Anime - Manga

Oshi no Ko 2. Sezon Yayın Dönemi Açıklandı

Oshi no Ko’nun geri dönüşüne hazır mısınız? Eğer öyleyse, takviminizi 2024 için açık tutsanız iyi olur. Ne de olsa, Oshi no Ko büyük anime geri dönüşünün geleceğini doğruladı ve 2024 dönüşü yeni bir teaser ile teşvik ediliyor.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, Oshi no Ko bu hafta sonu yeni bir tanıtımla çıktı ve tamamen ikinci sezonla ilgili. Sanat eseri, Aqua’nın ikizlerini heyecan verici performanslarına devam ederken tiyatroda gösteriyor. İkili annelerinin ölümünün ardındaki sırrı öğrenmek için yanıp tutuşuyor ve çocuklar bu gizemi çözmek için ne gerekiyorsa yapacaklar.

(Photo: Doga Kobo)

Elbette Oshi no Ko hayranları ikinci sezonun neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyor. Anime ilk çıkışını 2023 yılında yaptı ve Oshi no Ko’nun başarılı olduğunu söylemek hafif kalır. Bir saatlik şok edici prömiyeri sayesinde Oshi no Ko, birinci sezonun başında büyük bir ilgi gördü ve konusu da bunu takip etti. Büyük başarısı göz önüne alındığında, Oshi no Ko’nun ikinci sezonunun duyurulması sürpriz olmadı ve şimdi geri dönüşün önümüzdeki yıl gerçekleşeceğini biliyoruz.

Oshi no Ko’ya aşina değilseniz, animeyi yeterince tavsiye edemeyiz. Hikaye 2020 yılında Aka Akasaka ve sanatçı Mengo Yokoyari tarafından bir manga olarak başladı. Halen yapım aşamasında olan manga daha sonra Doga Kobo tarafından bir anime için seçildi. Gösteri Nisan 2023’te yalnızca HIDIVE’da yayınlandı ve idol draması anında başarılı oldu. Oshi no Ko hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Gorou, eğlence sektörünün ışıltısından ve ihtişamından uzak bir hayatı olan bir kadın doğum uzmanıdır; en sevdiği idolü, yükselen yıldız Ai Hoshino’nun dünyası. Ancak ikisi beklenmedik bir şekilde bir araya geldiğinde, kaderleri tüm mantığa meydan okuyacak şekilde iç içe geçer. İyi doktor için, destekleme ve teslim etme zamanı!”

Bu Oshi no Ko güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? İkinci sezon için heyecanlı mısınız? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir