5mid Bülten PUBG PUBG Haberleri PUBG Mobile

PMGC 2023 Şampiyonu IHC Esports

İstanbul’da Şampiyonluk Coşkusu: IHC Esports, 2023 PMGC’yi Fethetti

2023 PUBG Mobile Global Championship (PMGC), espor dünyasında yeni bir şampiyonu taçlandırdı: IHC Esports. Bu yılki turnuva, rekabetin en üst düzeyde olduğu bir sahne sundu ve IHC Esports, üstün oyun becerileri ve takım çalışmasıyla zirveye ulaşarak şampiyon oldu. IHC Esports, eleme aşamalarında çok zorlanmıştı. İki eleme aşamasından da son anda çıkmayı başarabilen IHC Esports’da şampiyonluk da yine son anda oldu. Son gün ilk 3 yarışına katılan IHC Esports, yine son günkü performansı ile şampiyonluğu almayı başardı.

2023 PUBG Mobile Global Championship (PMGC), espor dünyasında unutulmaz bir şampiyonluk hikayesine sahne oldu. IHC Esports, turnuvada gösterdiği üstün performansla, 110 öldürme puanı ve 32 yerleşme puanı toplayarak toplamda 142 puan ile zirveye ulaştı. Toplamda 3 Milyon dolar ödül havuzu bulunan bu turnuvada, IHC Esports 453,500$ kazanarak PUBG Mobile tarihine ismini altın harfler ile yazdı.
2023 PMGC Şampiyonu IHC Esports
Demo’dan Mutluluk Gözyaşları

IHC Esports Oyuncu Kadrosu

IHC Esports Turnuva Geçmişi

IHC Esports PMGC 2023
IHC Esports PMGC 2023

 

Temsilcimiz S2G Esports’un sonucu:

Temsilcimiz turnuvanın ilk gününü iyi puanlar toplayarak ilk 8’de kapatmıştı ama ikinci günde  sadece 10 puan kazanabilmeleri ile dipleri gördüler. Üçüncü gün her ne kadar iyi oynamaya çalıştılarsa da puan eksikleri kapanamadı ve temsilcimiz turnuvayı 11.olarak tamamladı ve $42,500’ı kasasına katmayı başardı.

S2G Espor’un turnuva sonrası açıklaması:

PMGC 2023 Büyük Final Aşaması’nı 11. olarak tamamlıyoruz. Şampiyon olan IHC’yi tebrik ederiz. Gelecek turnuvada daha güçlü bir şekilde dönerek, yeniden büyük başarılara imza atacağız. Yıl boyunca unutulmaz anları bizimle birlikte yaşayan ve desteklerini her an hissettiren taraftarımıza sonsuz teşekkürler!

 

Daha Fazla Habere Ulaşmak İçin Tıklayabilirsiniz

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir