5mid Bülten Anime - Manga

Rick and Morty 7. Sezon 8. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı: İzleyin

Rick and Morty 7. Sezon, finalden önce herhangi bir ara planlanmadan sona yaklaşıyor ve şimdi hayranlar 8. Bölümün tanıtımıyla bir sonraki bölümde neler olacağına dair ilk bakışa sahip oldular! Rick and Morty 7. Sezon, bölümlerin ilk yarısında ve sonraki bölümlerde Rick’in Rick Prime ile olan kavgasında yaşanan her şeyden kurtulduğunu görürken, genel kanon için önemli bir ilerleme kaydetti. Sezon sonuna yaklaştıkça, her bölüm büyük finale nasıl ulaşabileceği konusunda daha da merak uyandırıyor.

Rick and Morty 7. Sezon’un Adult Swim’de bu yıl sona ermesine daha birkaç bölüm var ve her şeyin nereye gittiğini kestirmek zor. Bu durum özellikle bir sonraki bölüm için geçerli çünkü 8. Bölüm’e ilk bakış, Bay Goldenfold ile komik bir geçmişi olan Water T’nin (eski adıyla Ice T, “Get Schwifty “de görüldüğü gibi) geri dönüşünü içeren başka bir bağımsız macera olacağını gösteriyor. X’te (eski adıyla Twitter) @swimpedia tarafından tespit edilen Rick and Morty 7. Sezon 8. Bölüm tanıtımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Rick and Morty 7. Sezon 8. Bölüm Nasıl İzlenir?

Rick and Morty 7. Sezon 8. Bölümü “Rise of the Numbericons: The Movie” adını taşıyor ve 3 Aralık Pazar günü saat 11:00’de Adult Swim kanalında yayınlanacak. Bölüm şu şekilde tanıtılıyor: “Aksiyon! Macera! Bu tam bir film, Broh!” Rick and Morty’nin artık sezonun son bölümlerinde olduğu ve önümüzdeki ay sona ermeden önce herhangi bir ara planlanmadığı için, yeni bölümleri izlemek için en iyi zaman!

Rick and Morty sezonun son bölümlerini tamamlarken, Adult Swim’in resmi web sitesi üzerinden (kablolu yayın aboneliği ile) Rick and Morty 7. Sezon’un şimdiye kadarki bölümlerini takip edebilirsiniz. Adult Swim yeni bölümleri şöyle tanıtıyor: “Rick ve Morty geri döndü ve her zamankinden daha çok kendileri gibi konuşuyorlar! Yedinci sezondayız ve olasılıklar sonsuz: Jerry’nin nesi var? EVIL Summer?! Ve liseye geri dönecekler mi?! Belki de dönmeyecekler! Ama hadi öğrenelim! Muhtemelen geçen sezondan daha az sidik var. Rick and Morty, 100 yıl! Ya da en azından 10. sezona kadar!”

Rick and Morty’nin bir sonraki 7. Sezon bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir