5mid Bülten Anime - Manga

Rick and Morty 7. Sezon Finaline İlk Bakış Yayınlandı

Rick and Morty 7. Sezon artık final bölümüne ulaştı ve Adult Swim 10. Bölümün tanıtımıyla finalden neler bekleyebileceğimize dair ilk görüntüyü yayınladı! Rick and Morty 7. Sezon, geçtiğimiz sezonlara kıyasla oldukça farklı bir deneyim oldu çünkü sadece sahne arkasında değil, aynı zamanda bölümlerde gördüğümüz hikayelerde de bazı değişiklikler oldu. Rick ve Morty, bölümlerle birlikte yeni bir tür kareye ulaşıyor ve bu da hayranların finalde ne olacağını merak etmesine neden oluyor.

Rick and Morty 7. Sezon artık final bölümüne doğru ilerliyor ve hayranlar finalde neler olabileceğini tahmin ediyor. Önceki bölümlerde Rick Prime ve Evil Morty’nin uzun süredir devam eden hikayelerinin devamı niteliğinde bir final sunulduğu için, finalin bir şekilde bunu takip edip edemeyeceği konusunda bir soru işareti vardı. Şimdi 7. Sezon 10. Bölüm “Fear No Mort “un tanıtımıyla bunun olup olamayacağına dair ilk bakışı elde ettik. X’te @swimpedia tarafından tespit edildiği şekliyle aşağıdan göz atın.

Rick and Morty 7. Sezon 10. Bölüm Nasıl İzlenir?

Rick and Morty 7. Sezon 10. Bölümü “Fear no Mort” başlığını taşıyor ve 17 Aralık Pazar günü saat 11:00’de Adult Swim kanalında yayınlanacak. Bölüm, “Korkulacak tek şey korkunun kendisidir, Broh” şeklinde tanıtılıyor. Son sezon neyse ki hiç ara vermeden devam ettiği için hayranlar son birkaç aydır her bölümü haftalık olarak izleyebiliyorlar. Ancak sezonun final bölümüne geldiğimiz şu günlerde, olan biten her şeyi yakalamak için en iyi zaman.

Eğer final bölümüne hazırlanmak istiyorsanız, Adult Swim’in resmi web sitesi üzerinden (kablolu yayın aboneliği ile) Rick and Morty 7. Sezon’un şimdiye kadarki bölümlerini takip edebilirsiniz. Adult Swim yeni bölümleri şöyle tanıtıyor: “Rick ve Morty geri döndü ve her zamankinden daha çok kendileri gibi konuşuyorlar! Yedinci sezondayız ve olasılıklar sonsuz: Jerry’nin nesi var? EVIL Summer?! Ve liseye geri dönecekler mi?! Belki de dönmeyecekler! Ama hadi öğrenelim! Muhtemelen geçen sezondan daha az sidik var. Rick and Morty, 100 yıl! Ya da en azından 10. sezona kadar!”

Rick and Morty’nin 7. Sezon son bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir