5mid Bülten Anime - Manga

Shaman King Flowers Yeni Fragmanını Paylaştı

Shaman King Flowers 2024’te yayınlanacak yeni animelerden biri ve hayranlar yeni bir fragmanla devam anime serisinden neler bekleyebileceklerine dair yeni bir bakış elde ettiler! Hiroyuki Takei’nin Shaman King mangası, son birkaç yılda artık tamamlanmış olan seriyi uyarlayan yeni bir anime yeniden başlatmasıyla büyük bir geri dönüş yaptı ve o kadar büyük bir hit oldu ki anime, devam serisinin de bir uyarlama alacağını duyurdu. Shaman King Flowers önümüzdeki yıl resmi anime çıkışını yapacak ve prömiyeri yaklaşıyor.

Shaman King Flowers, önümüzdeki Ocak ayında Kış 2024 anime programında yer alacak yeni yayın dalgasından biri olarak ilk animesine kavuşuyor ve Yohsuke Kamogawa rolünde Yoshitsugu Matsuoka ve Fra YVS rolünde Nobuyuki Hiyama ile kadroya yeni üyeleri tanıtan devam filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Bu, en yeni devam serisi animeye şimdiye kadarki en kapsamlı bakış ve aşağıda Shaman King Flowers için yeni bir fragmanla hareket halindeyken kontrol edebilirsiniz.

Shaman King Flowers Nasıl İzlenir?

Shaman King Flowers 9 Ocak’ta Japonya’da gösterime girecek, ancak bu yazı yazıldığı sırada henüz uluslararası bir yayın için herhangi bir plan onaylanmadı. Takeshi Furuta, Shaman King Flowers animesini yönetmek için Shaman King’den (2021) geri dönüyor. Shoji Yonemura serinin senaryolarıyla ilgilenmek üzere geri dönerken, Mayuko Yamamoto da karakter tasarımlarıyla ilgilenecek. Yeniden başlatılan animeden geri dönen oyuncular arasında Yoh Asakura rolünde Yoko Hikasa (aynı zamanda oğlu Hana’yı seslendirecek), Anna Asakura rolünde Megumi Hayashibara, Hao rolünde Minami Takayama, Tamao Tamamura rolünde Nana Mizuki, Ponchi rolünde Takumu Miyazono, Konchi rolünde Noriaki Kanze, Ryunosuke Umemiya rolünde Masahiko Tanaka ve Tokagero rolünde Wataru Takagi yer alıyor.

Shaman King Flowers’ın kadrosuna yeni katılanlar arasında Amidamaru rolüyle Katsuyuki Konishi, Alumi Niumbirch rolüyle Sumire Uesaka, Yohane Asakura rolüyle Shun Horie, Gakko Ibuki rolüyle Michiko Kaiden, Tao Men rolüyle Romi Park, Luca Asakura rolüyle Ami Koshimizu, Daikyо Oboro rolüyle Kentaro Ito, Ryuji Ichihara rolüyle Kenta Miyake ve Namaha rolüyle Chihiro Ueda yer alıyor. Orijinal seriyi görmek istiyorsanız Shaman King reboot animesini Netflix olarak takip edebilirsiniz.

Shaman King Flowers animesinin en yeni görünümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir